שירותי תרגום לאתר האינטרנט – ולעסק שלכם

רשת האינטרנט היא מקום גדול, אך הרשת בגבולות ישראל קטנה למדי. ועדיין, מאות אלפי אתרים ישראלים ממלאים את הרשת, ונותנים לנו, הגולשים, את התחושה של עולם ומלואו בלחיצת כפתור.

כאשר מתחילים לגלוש מחוץ לאתרים בעברית, מגלים עולם ידע רחב פי כמה וכמה, בכמות שקשה לתאר, עולם של לקוחות פוטנציאלים, קוראים פוטנציאלים, שותפים פוטנציאלים, ואינספור אפשרויות.

שירותי תרגום לאתר האינטרנט שלכם יכולים לפתוח את הצוהר לעולם זה, ולאפשר לכם יתרון משמעותי על המתחרים שלכם, תוך מחשבה קדימה והבנת המרחב המקוון בו האתר שלכם נמצא – הרבה מעבר לגבולות המדינה – באין-הגבולות המקוונים.

שירותי תרגום גם באתרים בישראל

Foreign language study concept background - stack of dictionaries isolated on white background

מדינת ישראל היא מדינת הגירה. מגיעים לכאן יהודים מכל העולם, ומי שמשכיל להתכונן לכך ולהתאים את האתר שלו מראש – זוכה.

דוגמא לניצול נבון של שירותי תרגום אתרים היא זו של בעל העסק שתרגם  מבעוד מועד את האתר שלו לצרפתית, ומדי שנה נהנה ממאות לקוחות צרפתים שמגיעים לעסק שלו ורוכשים את המוצר שלו, מה שמקנה לו יתרון מיידי וברור על המתחרים שלו.

הדבר נכון בישראל גם בשפה הרוסית, האתיופית, הערבית, הספרדית ובוודאי שבשפה האנגלית, ואם העסק שלכם מציע מוצר או שירות שיכול לעניין אנשים שמגיעים לישראל ממדינות שונות, כדאי שתשקלו לחיוב לתרגם את האתר שלכם, מה שיהפוך אותו לא רק נגיש, אלא פופולארי בגוגל.

כן – גוגל אוהב אתרים מתורגמים

הרבה וויכוחים מתנהלים מזה שנים ללא סוף, וויכוחים בין מקדמי אתרים שונים, וזאת אודות המנגנון בו ענק החיפוש גוגל משתמש בכדי לבחור איזה אתרי אינטרנט יזכו במעמד של להיות ראשונים ברשימת תוצאות החיפוש.

שירותי תרגום לאתר שלכם מאפשרים לאתר שלכם לזכות בנקודות רבות מול מנוע החיפוש של גוגל, שכן גוגל, בסופו של דבר, מחפש שירות איכותי ומענה לגולש. הנגשת הידע, המוצר והשירות שלכם לגולשים בשפות שונות מצייר לגוגל תמונה ברורה על העסק שלכם – עסק ששם דגש על חשיבות הלקוח, ומציע ללקוחות דוברי שפות רבות ליהנות בעזרת התרגום מהשירות שלו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016