3 דברים שלא ידעתם על שרת VPS

שרת VPS

בין אם אתם אנשי עסקים הזקוקים לאחסון והעברת מידע דיגיטלי בכמות גבוהה, יזמים מתחום ההייטק הנדרשים לשטחי אחסון רבים ולגיבוי או מנהלי אתרים שמחזיקים עשרות אתרים של לקוחות – אתם כנראה מנסים כל הזמן למצוא דרכים טובות יותר לייעל את נושא האחסון. השיטה הקלאסית היא כמובן רכישה של שרתים פיזיים, אבל זה ידוע שיש לה לא מעט חסרונות ובשנים האחרונות נראה כי הפופולריות של שרתי ה-VPS שהם למעשה שרתים וירטואליים, הולכת וגוברת. אם אתם עדיין מתלבטים ומחפשים דרך לייעל את כל הנושא הזה, הנה שלושה דברים חשובים שכנראה לא ידעתם על שרתי VPS.

פריסה עולמית רחבה

מי שמנהל עסק קטן מקומי ופונה בעיקר לאוכלוסייה בארץ אולי לא ממש זקוק לפיצ'ר הזה, אבל ככל שעובדים אם יותר גורמים וככל ששואפים להתרחב למקומות שונים בעולם, כך העניין הזה הופך לחשוב יותר. שרת VPS יכול להיות אידיאלי עבור מי שמנהל תקשורת עם גופים מחו"ל ובמיוחד עבור חברות הייטק להן שלוחות במקומות שונים בעולם. השרת הוא למעשה אוסף של שרתים וכך ניתן לאחסן מידע במקומות שונים ולייעל את השימוש בכל מקום באופן ספציפי בצורה המיטבית.

תפעול קל יותר משמעותית

נניח שיש לכם שרת פיזי ומתגלה בו תקלה, עליכם לגשת למקום בו קניתם אותו, לבקש מימוש על האחריות (במידה ועוד יש אחריות) ולחכות הרבה זמן עד לתיקון. עם שרתי VPS וירטואליים, הדברים האלה לא רק שלא קורים כמעט, אלא שניתן לטפל בהם בלחיצת כפתור. השליטה שלכם בענן היא מקסימלית ובמקרים של תקלות תזכו לתמיכה מהירה מצד החברות המובילות לשירותי ענן, שרתים ואחסון.

אפשר לנסות את זה בחינם!

כן, ממש כמו תוכנות איכותיות, חברות מובילות לשרתי VPS מציעות לכם להתנסות בשירות בחינם למשך 30 יום. אהבתם? מצוין, אפשר להמשיך ואפילו להרחיב את השימוש. פחות התחברתם? אפשר לעבור לפתרונות אחרים.

האמת היא שסביר למדי שלאחר ההתנסות תרצו להמשיך, אבל זה בהחלט דבר טוב שמאפשר לקחת החלטה שקולה ולא תחת לחץ. ההמלצה שלנו? שווה בהחלט לנסות.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016