מהו פורטל ספקים ואיך זה עובד כיום?

מנהלים באופן קבוע מערך ספקים? עבודה עם פורטל ספקים מאפשרת תקשורת מאובטחת ונוחה ביניכם לבין הספקים. הפורטל תומך בתהליך ניהול הרכש באופן מלא, שולח הזמנות, קולט חשבוניות, מדווח על סטטוס הטיפול/התשלומים ומתעד את כל התקשורת בין הצדדים (הודעות, מסמכים, הצעות מחיר, חשבוניות). המערכות החדישות ניתנות להתאמה אישית והטמעה מהירה.

חתימת חשבוניות אונליין

כאשר אתם עובדים באופן קבוע עם מערכת פורטל ספקים תוכלו להחתים את החשבוניות שלכם אונליין בחתימה דיגיטלית מאובטחת (תואם את דרישת החוק). אין צורך לשמור את חשבונית המקור או להתעקש לקבל אותה. שרת החתימות כולל תקן אבטחה בינלאומי. החתימה הדיגיטלית מייעלת את העבודה ומזרזת את התשלומים. מעבר לחשבונות דיגיטליות עם חתימה דיגיטלית מתאים לכל סוגי העסקים וכל סוגי מערכות הרכש הקיימות. 

פורטל ספקים מבוסס טכנולוגיית ענן

מעבר אל שירותי ענן מבטיח לכם גישה מאובטחת אל המערכת בכל רגע נתון ומכל מקום. אתם לא צריכים להגיע אל המשרד בשביל לבצע תשלומים לספקים, לקבל חשבוניות או לעקוב אחר התשלומים. מערכות הענן מתעדכנות באופן שוטף ואתם מקבלים את המידע בזמן אמת. התקשורת ביניכם לבין הספקים שלכם הופכת ברורה, מדויקת, יעילה וחסכונית. 

העברה מהירה של מסרים

פורטל ספקים משפר את התקשורת ביניכם לבין כלל הספקים. מסרים מועברים בין הצדדים באופן אוטומטי ומידי. לא עוד ניירת מסורבלת או טלפונים מיותרים. את הפורטל תוכלו לאחד עם מערכות הניהול של הארגון במטרה לייעל את העבודה ולהבטיח חווית משתמש נוחה ופשוטה. המערכת מסוגלת לסנכרן בין הזמנות הרכש לבין החשבוניות ולהקטין כך את הסיכויים לטעויות אנוש. 

לפרטים נוספים ולתיאום שיחת ייעוץ: https://he.clouderp.io/

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים לעבוד?

על כל מערכת ניהול שאתם מכניסים אל העסק להיות בראש ובראשונה מאובטחת. אל תתפשרו על פחות מתקני אבטחה מחמירים, הפרדת שרתים מאובטחת, ניהול הרשאות, תקשורת מוצפנת, גיבויים ומבחני עמידות בפני ניסיונות פריצה (האקרים). 

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016