קידום אתרים לעמותות

אם אתם מתכננים להקים עמותה או לשווק עמותה קיימת, חשוב שתדעו כי בין אמצעי השיווק, ניתן למצוא את שיטת קידום האתרים באמצעותה ניתן לקדם כל יוזמה, שירות או מוצר. קידום זה מתאפשר עבור כל בית עסק או ארגון, בין אם מדובר בקידום עמותה, לבין אם קידום יוזמה, עסק או חברה בע"מ.

קידום אתרים נעשה על ידי מומחים בתחום (מה שנקרא בשפה מקצועית יותר SEO), אשר יודעים כיצד לפעול על מנת לסייע לאתרים שונים להופיע גבוה בדירוגים במנוע החיפוש, מה שעשוי לסייע לחשוף אתרי עמותות מול תורמים ומול קהלים פוטנציאליים. קידום ברשת חושף באופן נכון ומדויק את המסרים הדרושים מול קהל היעד. שנרחיב?

קידום אתרים לעמותות

מדוע כדאי לשווק ארגון באמצעות קידום אתרים?

אם יש לכם עמותה, מלכ"ר, ארגון או חברה אזרחית, תוכלו לבצע קידום ברשת שידוע כחלק מדרכי השיווק עבור עמותות ושאר ארגונים ובתי עסק. הפעולה מתבצעת על ידי אפיון אתר, מחקר מילים, מחקר מתחרים, הזנת תכנים אינפורמטיביים, כמו גם יצירת תוכן מקדם שבנוי על פי מילות מפתח פופולאריות שעוזרות לקדם את האתר ברשת. כל הפעולות הללו, שנעשות בהתאם לבניית אסטרטגיה שיווקית, עשויות להעלות את האתר במנוע החיפוש, ולאפשר לו להתברג בעמודים הראשונים.

יתרונות השיטה

אם אתם מנהלים שרוצים לשווק עמותה, כדאי שתכירו לעומק את פעולת הקידום, ובכך תבינו את היתרונות שלה. כפי שצוין מעלה, מדובר בפעילות שמטרתה לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, וזאת על מנת שתוכלו להופיע במיקומים הראשונים במילות המפתח הרלוונטיות. כמו כן, יתרונות של שיווק כזה, כוללים: שיפור נראות ותוכן האתר, קידום ברשת באמצעות תכנים איכותיים ובהתאם דרישות גוגל, בניית מותג חזק יותר, פרסום וחשיפה בקנה מידה רחב. עוד אפשר באמצעות השיטה לבצע ניהול מוניטין על ידי דחיקת פרסומים שליליים אודות העמותה או הארגון ושאר פעולות המתבצעות לטובת החברה.

הפעולות הראשונות של הקידום כוללות מחקרים שונים (מחקר מילים ומחקר מתחרים), שעליהם יתבססו חלק מפעולות הקידום. כמו כן, יתבצע מחקר אופטימיזציה שמטרתו להפוך את האתר לנגיש בעבור מנוע החיפוש – מה שמסייע להתברג במיקומים גבוהים.

חלק משמעותי בתהליך הוא כל נושא התוכן, שהרי בהתאם למחקר המילים שבוצע, תוכלו לדעת אילו ביטויים גולשים פוטנציאליים מחפשים ברחבי הרשת, ולפי המחקר ניתן יהיה לכתוב מאמרים איכותיים לאתר (ולמשוך תנועה וגולשים נוספים). כמו כן, מקדם האתרים שתשכרו בעבור הקידום, יבנה בעבורכם קישורים חיצוניים, כשלמעשה הוא ידאג לכך שאתרים חזקים וגדולים ברשת יקשרו אל האתר שלכם ויחזקו אותו.

פה נעצור לציין, שקידום אתרים הוא לא קסם, זה תהליך שלוקח זמן – אבל אין ספק שההמתנה משתלמת.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016