5 דרכים לקידום עסק

הקמתם עסק, הגשמתם את החלום והפכת אותו למציאות. אבל עכשיו, לצד ההקמה, חשוב לחשוב גם על דרכים שונות לקידום העסק ולהרחבת מעגל הלקוחות. יש לא מעט דרכים לעשות זאת, בין אם זה באמצעות הרשת ובין אם בדרכים מסורתיות. כך או כך, ריכזנו בעבורכם 5 דרכים מצוינות לקידום העסק.

דרכים לקידום עסק

פרופיל עסקי ברשתות החברתיות

כמעט לכל עסק שמכבד את עצמו יש פרופיל עסקי ברשתות החברתיות, כששתי הרשתות המובילות הן פייסבוק ואינסטגרם. למרות שרבים נוהגים לפרסם את אותם התכנים בשתי הפלטפורמות חשוב להבין שמדובר בשתי פלטפורמות שונות, ועל כן יש לתכנן את התכנים בהתאם. קידום אורגני ברשתות החברתיות אולי היה יעיל בעבר, אבל כיום, הרשתות הללו אינן מעניקות לעמודים העסקיים חשיפה גבוהה ולכן מוטב לרכוש לייקים לפייסבוק או לאינסטגרם, ובכך לסייע להגדלת החשיפה של התכנים השונים. שימו לב שלא חייבים לממן את הפוסטים דרך הרשתות החברתיות עצמן, אלא שניתן להיעזר בחברות ייעודיות ולרכוש לייקים של משתמשים אמיתיים מהארץ ומהעולם.

אתר אינטרנט

כפי שעמודים עסקיים ברשתות החברתיות חשובים לקידום העסק, כך חשובה גם הנוכחות הדיגיטלית במנוע החיפוש. מומלץ להקים אתר אינטרנט נגיש, יעיל ואיכותי שיעניק לגולשים מידע חיוני אודות השירות שלכם, לצד מאמרים מקצועיים בתחום. אל תקלו ראש בנושא, משום שמדובר בעולם מאוד משמעותי שיכול לסייע לכם להרחיב את החשיפה ולהגיע לקהלים חדשים. פה נעצור להמליץ לכם להיעזר במקדם אתרים על מנת שתוכלו לראות תוצאות בתהליך קידום העסק.

קידום העסק

שת"פ עם עסק שמעניק שירות משלים

דרך מצוינת לקדם את העסק קדימה, ולהרחיב את קהל הלקוחות היא באמצעות שיתוף פעולה עם עסק נוסף שמעניק שירות שמשלים את השירות שאתם מעניקים. שנדגים? ובכן, אם יש לכם עסק לשיפוץ בתים, תוכלו לחבור לעסק בתחום הניקיון, כך הם ימליצו עליכם ללקוחותיהם ואתם תמליצו עליהם ללקוחותיכם. מה גם שכדאי שיהיה שת"פ איכותי, העניקו הנחה למי שמגיע מהעסק עמו שיתפתם פעולה, ודאגו שהלקוחות שלכם שיגיעו לעסק הנ"ל יקבלו אף הם הנחה מסוימת.

מועדון לקוחות

מועדון לקוחות מסייע לשמור על מעגל הלקוחות הקיים באופן משמעותי, אם זה נעשה באמצעות ניוזלטרים שנשלחים מידי חודש, מבצעים שבועיים, טיפים מקצועיים שנשלחים ללקוחות או אפילו מתנות בחגים ובימי ההולדת. זו דרך מצוינת לקדם את העסק ולצרף לקוחות חדשים לשורת הלקוחות הנוכחית שלכם.

הטבות באפליקציות ייעודיות

בין אם אתם עסק גדול או קטן, תוכלו לשתף פעולה עם אפליקציות שונות שמעניקות הטבות לצרכנים, כמו האפליקציה של I STUDENT, האפליקציה של קניוני עופר וכו'. ערכו מחקר קטן והבינו אילו אפליקציות רלוונטיות בעבורכם, ונסו להגיע אל מנהלי האפליקציה על מנת לפרסם אצלם ולהעניק הטבה ייחודית לצרכנים.

יש מגוון רחב של דרכים לקדם את העסק שלכם, כשניתן לבחור בכמה דרכים שונות וליישם אותן במקביל. נסו למצוא את האפשרויות האידיאליות ביותר בעבור העסק שלכם, כך תוכלו למנף אותו הלאה. בהצלחה!

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016