כך תדעו אם גם אתם צריכים מרכזייה וירטואלית

מרכזייה וירטואלית IP מספקת שירותי טלפוניה מבוססים על טכנולוגיית ענן. היא מתאימה לעסקים קטנים אבל, במיוחד, לגדולים בעלי סניפים המרוחקים אלו מאלו. אם אתם בעלי עסק דינאמי ופעיל הרי שתוכלו לרכוש שירותים אלו ולחסוך כסף רב.

השירותים זמינים על בסיס שוטף וקבוע ומשפרים את האבטחה על המערכות הקיימות. מרכזייה וירטואלית לעסק מספקת שלל תכונות מתקדמות ומגוונות שיעזרו לקידום העסק שלכם. לצד כל אלו תוכלו גם לקבל חבילות דקות שיחה במחירים מוזלים.

יתרונות

ניתן למצוא מספר יתרונות מובהקים במרכזייה כזאת:

  1. שלוחה משרדית בענןאו אפליקציה למחשב. ניתן להתחבר לכל מכשיר בכל מקום בעולם על ידי נתב שיחות וירטואלי.
  2. תור שיחות למוקדהפעולה מתבצעת על ידי נתב שיחות וירטואלי וכוללת, בין היתר, הודעה על מיקום השיחה וזמן מענה ממוצע, ניהול שיחות לנציגים, חיבור למערכות CRM ועוד.
  3. זיהוי שיחה כמספר בינלאומיכך מכל מדינה ולצורך קבלת והוצאת שיחות.
  4. שלוחה סלולאריתחיבור שלוחה משרדית במכשיר סלולאר לשיחות בישראל ובחו"ל.
  5. פקס למיילקבלת והוצאת פקסים לתיבת הדואר האלקטרונית.
  6. זמינות 24/7פעילה כל העת וללא הפסקה. בעזרתה ניתן לבצע ניתובי שיחות חכמים לשלוחות, תא קולי, טלפונים סלולאריים ועוד.

רכישת השירותים

מומלץ לכם לרכוש שירותים אלו מחברה בעלת מוניטין בתחום פתרונות תקשורת מתקדמים. יש לפנות אליה, לשוחח עם מומחים מטעמה ולהגדיר את הצרכים. הם יציעו את ההצעה האופטימאלית מבחינת כל היתרונות. הבחירה נעשית על פי צרכים ותקציב.

המומחים יודעים להתאים את המרכזייה בצורה מושלמת כולל כמות השלוחות הרצויות והתוספות השונות שיקלו על השימוש היעיל בה. מנהלי החברה נותנת השירות הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016