המדריך לבחירת כסא גיימינג נוח

העולם של כיסאות גיימינג, דומה מאוד לעולם של כיסאות מחשב רגילים, כיסאות לגיימרים מגיעים עם מבחר של אפשרויות של גימורים שונים של לריפוד, והשוני המרכזי בא לידי ביטוי בעלות של הכיסא (כמה שהאיכות של הריפוד נמוכה יותר כך סביר להניח המחיר של אותו כיסא יהיה נמוך יותר).

בין מבחר הריפודים השונים שקיימים בתחום תוכלו למצוא מבחר של ריפודים לכיסאות גיימינג:

כיסאות גיימינג עם ריפוד בד,

כיסאות גיימינג עם ריפוד עור

כיסאות גיימינג עם דמוי עור

כיסאות גיימינג עם ריפוד בד נושם

הגובה והמשקל של הכיסא

כסאות גיימינג כמו כל מוצר אחר שאנחנו מצפים ממנו לשאת את משקל הגוף שלנו, גם כיסאות הגיימינג אמור להיות מותאמים לכלל האנשים שכידוע מגיעים בגבהים שונים ובמשקלים שונים.

כמובן שדובר בנושא מאוד חשוב כאשר אתם רוצים לקנות כיסא גיימינג. לכל כיסא יש סוג שונה של תמיכה ורמות התאמה למשקל מקסימלי וכמובן שגם ההתאמה לגובה משתנה בין כיסא לכיסא. יש כיסאות גיימינג שיתאימו לגיימרים שנישאים לגובה של 180 ס"מ ומעלה, וישנן כיסאות שונים שיתאימו לאנשים נמוכים.

כריות וריפוד

בגלל שכיסאות הגיימינג מיועדים בתכליתם לשימוש ארוך (כמה שעות) חלק לא קטן מהם מגיע עם כריות שאמורות לספק תמיכה לגב ולצוואר.

בחלק מכיסאות הגיימינג תוכלו למצוא כריות שמיועדוצ לתמיכה ספציפית לגב התחתון, וחלק עם כריות לתמיכה בגב העליון או לצוואר. תחפשו את הכיסא שעונה לצרכים שלכם!

משענות יד

לכל כיסאות הגיימינג יש משענות לידיים. המטרה של המשענות היא לספק משטח רחב שבו תוכלו להניח את הידיים שלכם לאורך כל המשחק. ובכך להוריד את המאמץ מהזרועות לאורך המשחק.

ישנן משענות שמגיעות עם כל מיני ציפויים, אבל עם שני סוגים עיקריים של מנגנוני הזזה:

מנגנון הזזה דו כיווני – משענות יד בעלות מנגנון דו ממדי, יאפשרו למשתמש להרים ולהוריד את המשענת בהתאם לגובה הרצוי והנוח לו, זאת כמובן בהתאם לגובהו של המשתמש.

ומנגנון הזזה 4 כיווני – כיסאות גיימרים עם משענות יד בעלות מנגנון 4D, מאפשרות לשחקן לקבוע את גובה משענת היד וגם להזיז את המשענת קדימה ואחורה כדי להגיע להתאמה מושלמת למרחק משולחן המחשב. 

להשיג באתר: www.xgaming.co.il

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016