פרסום ממומן בגוגל או פייסבוק: איזו פלטפורמה מתאימה לעסק שלי?

כאשר אנחנו חושבים על העולם בו אנחנו חיים היום אנחנו כבר לא רואים עולם הנשלט על ידי מעצמה אחת כמו בשנות התשעים שם ארצות הברית הייתה מעצמת העל היחידה אלא עולם הם הרבה יותר שחקנים אזוריים ועולמיים אשר משפיעים על סדר היום העולמי וקובעים כיצד תתנהל הכלכלה והפוליטיקה. לא אנחנו לא מתכוונים אל סין, רוסיה או האיחוד האירופי אלא על פייסבוק וגוגל. אין כמעט היום אדם בעולם ובטח שלא בארץ אשר לא נכנס לפחות פעם ביום אל אחת שמתי הפלטפורמות הללו ועל כן פרסום מומן בגוגל או בפייסבוק הוא כה משמועתי בעולם העסקי. יש כאלו אשר יטענו כי פרסום בגוגל מתאים לעסקים מסוימים ואילו אחרים יטענו כי פרסום בפייסבוק מתאים לאחרים. בנוסף יהיו כאלו שיטענו כי אם אתה רוצה לחשוף את העסק שלך אל קהל נרחב אתה צריך לבחור בפייסבוק ואם אתה רוצה להניע לפעולה מסוימת אזי גוגל עדיפה בהרבה.פרסום ממומן בגוגל

חשבתם לשלב בין שתי הפלטפורמות?

בפסקה הקודמת ראיתם מספר גישות לשאלה איזה פלטפורמה עדיפה אך אנחנו בדעה כי אתם ממש לא צריכים לבחור מבין הפלטפורמות השונות. הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לשלב בין שתי הפלטפורמות הללו. חלק מהתקציב תפנו אל גוגל ואילו חלק אחר תפנו אל פייסבוק. כמובן שההחלטה איזה חלק בדיוק להפנות לאיזה פלטפורמה תלויה בקמפיין הספציפי שלכם וכאן נכנסת לתמונה חברת הפרסום שלכם SEMarketing אשר תכריע כמה כסף תקבל כל פלטפורמה. כך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולהבטיח כי הקמפיין שלכם יהיה האפקטיבי ביותר ויגיע אל התוצאות הטובות ביותר.

האם יש משמעות לקופירייטינג בפרסום בפלטפורמות אלו?

עליכם להבין כי בין אם אתם בוחרים לפרסם בגוגל ובין אם אתם בוחרים לפרסם בפייסבוק יש משמעות אדירה לשאלה באיזה מילים אתם משתמשים בקמפיין שלכם. אתם צריכים להבטיח כי הפרסומות שלכם תהיינה המעניינות ביותר שיש ועל כן הבחירה באיזה מילה להשתמש היא סופר חשובה והיא משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016