קידום בגוגל: איזו פלטפורמת CMS הכי נוחה לאופטימיזציה ב 2018

יש הרבה מאוד קורסים של שבוע או שבועיים אשר מבטיחים ללמד אתכם כל מה שאתם רוצים לדעת על קידום אתרים בגוגל. כך בעלי עסקים רבים או עצמאים הרוצים להיכנס לתחום מתפתים לחשוב כי הקורסים בללו יאפשרו להם לקדם את העסק שלהם או להגיע להפוך את קידום האתרים למקצוע אך האמת היא שהם לא מתחילים לגרד את קצה הקרחון ולהבין את מקצוע הקידום לעומק. כך בקורסים אלו ילמדו אתכם בטח כיצד לחקור מילות מפתח או כיצד לכתוב תוכן אך לא יגעו אפילו במקצת בנושא של מערכת ה-CMS וזה בעייתי מאוד. מערכת CMS היא המערכת אשר מנהלת את האתר שלכם כמו לדוגמא וורדפרס, ג'ומלה או וויקס. למערכת זו יש השפעה אדירה על קידום האתר שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לקדם את האתר למקומות הגבוהים בגוגל.קידום אתרים בגוגל

האם יש בעיה לבחור במערכת חינמית?

ההבדל העיקרי בין וורדפרס ובין ג'ומלה הינו שוורדפרס היא מערכת חינמית בעוד ג'ומלה היא מערכת אשר צריך לשלם עליה. אך יש לציין גם כי רבים מאמינים כי וורדפרס היא המערכת הנוחה לעבוד עמה ולראייה ניתן לציין כי כמעט 20% מהאתרים באינטרנט נבנו בוורדפרס. יש לציין כי כיום וורדפרס היא מערכת כל כך מתקדמת ועל אף העובדה כי היא חינמית הן כל מניעה לקדם את האתר שלכם בה בצורה טובה. על כן ניתן לומר בביטחון רב כי אתם לא צריכים לחשוש מהעובדה כי אתם עובדים עם מערכת חינמית וכי זה לא צריך להיות שיקול עיקרי בהחלטות שלכם עם איזה מערכת לעבוד.

האם ניתן להחליף מערכת לאחר זמן מה?

עלינו לציין כי עליכם לקחת בחשבון כי ברגע שבחרתם מערכת CMS ובניתם את האתר אתם תתקשו מאוד להחליף את המערכת ולא משנה אם אתם מרוצים מהנושא של קידום בגוגל או לא. על כן אנחנו מייעצים לחשוב על בחירת המערכת בצורה עמוקה ואף להתייעץ עם מקדם אתרים ולא רק בונה אתרים לפני שאתם מחליטים עם איזה מערכת לעבוד.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016