פתרונות ענן חכמים לעסקים – האם זה בטוח?

פתרונות ענן חכמים לעסקים הולכים ותופסים תאוצה. אלה הם פתרונות שמאפשרים להשתמש במשאבים עסקיים מגוונים, באמצעות רשת האינטרנט. לענן אפשר להתחבר דרך כל מכשיר, מחשב נייד או נייח, סמרטפון, טאבלט וכדומה. לפני שמצטרפים – בדקנו עד כמה זה בטוח.

חוות שרתים מאובטחות במיוחד

השימוש בענן למטרות עסקיות נעשה על ידי שמות משתמש וסיסמאות מאובטחות. כחלק מאותם פתרונות ענן חכמים לעסקים, ניתן להטמיע בעסק ובכל יישומי המחשוב את פתרונות האנטי וירוס המובילים בשוק. אך מעבר לכך, יש לזכור כי מדובר על פתרונות שיושבים בתוך חוות שרתים מאובטחות. בעידן שבו כל מחשב עלול ליפול קורבן לאיומי סייבר קיצוניים, זהו השילוב שהופך את הענן לבטוח. לאף אחד שאיננו מוסמך אין גישה ישירה לשרתים המאובטחים (הם הרבה יותר מוגנים מכל שרתים עסקיים שנמצאים במשרד כזה או אחר). מצד שני, כל מערכות המידע והקבצים מוגנים על ידי אנטי וירוס מתוחכם.

גיבוי ששומר על המידע העסקי

מלבד הבטיחות שנובעת מהגנה מפני איומים, חומות אש ואבטחה פיזית של השרתים, יש להביא בחשבון תקלות אחרות שעלולות להתרחש. וגם במקרה זה פתרונות ענן חכמים לעסקים מביאים עימם בשורה חשובה. לפני עידן הענן, באחריות העסק והעובדים הייתה מוטלת שגרת הגיבוי. מצבים שונים גרמו לכך שמידע חשוב, יקר ערך ואפילו קריטי הלכו לאיבוד או ניזוקו. כאשר כיום ניתן לגבות את המידע מכל המכשירים העסקיים בתוך הענן, שמירת המידע בטוחה מתמיד. כל המידע העסקי, מאגרי המידע וה"ביג דטאה" הארגוניים שמורים ומגובים בענן. אפילו אם ישנה קריסה רגעית של תקשורת או בעיה כזאת או אחרת, אפשר להפעיל פרוטוקול של התאוששות מאסון. מהר מאוד כל הגיבויים עולים ואפשר להמשיך בעבודה כרגיל.

הכנסו לאתר שלנו למידע נוסף – https://rvm.co.il/.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016