קידום אתרים – איך ומתי להגיע לעמוד הראשון?

מן הסתם, כל בעל אתר, רוצה להיות ראשון בגוגל, זוהי פסגת השאיפות. מידי שבוע מבקרים במנוע חיפוש זה, מיליוני ישראלים, כל אחד מהם מבקר בגוגל כמה פעמים בשבוע. ולכן, עדיף להיות ראשונים בגוגל. המציאות מצביעה על כך שרוב רובם של הגולשים מתמקדים בדפי התוצאות הראשונים, כאשר העמוד הראשון זוכה לתנועה מרבית.

להגיע לעמוד הראשון

קידום אורגני הוא לכל הדעות היעיל ביותר. אך זה מצריך אורח רוח. כי בחודשים הראשונים לא תראו ישר תוצאות, אך התמדה בהחלט תעזור והשקעה. אתר שממוקם בדף התוצאות הראשון זוכה למיתוג פנטסטי, הפרסום הוא הכי טוב שיש, מה שמבטיח תכונה של גולשים רבים באתר וחשיפה גדולה.

סבלנות היא המפתח
גוגל הוא ללא ספק מנוע חיפשו קשה עורף, אך מאוד איכותי וחשוב. הוא תמיד ידרוש את האתרים הכי טובים שימצאו בדף החיפוש בדרגה הראשונה. כדי להגיע למעמד הנכבד הזה חשוב שהאתר שלכם יספק כל העת תוכן רלוונטי בנושא שהוא מדבר עליו. יש לדאוג לתכנים שהם סופר מקוריים שיחזיקו את הגולש וירתקו אותו כמוכן, חשוב כדאי להביא קישורים מאתרים שהם נחשבים לטובים ומודרניים שגוגל מחשיב אותם לאיכותיים.  גלישה חיובית היא גם פרמטר חשוב, וגם תמונות וסרטונים איכותיים ומקוריים באתר יכולים לספק את ההנאה של הגולש ולהרים את האתר.

מה יחסו של גוגל לגולשים?
גוגל צובר מידע אודות הגולשים, ועל הדרך גם מגיע לתובנות. גוגל מעוניין להעניק את חווית הגלישה הטובה והאיכותית ביותר לגולשים בו, משמע שהם ימצאו במהירות וביעילות את מה שהם תרים אחריו. גוגל יכול להבחין בעזיבה של גולש את האתר שעניין אותו, גוגל מזהה גלישה מהירה באתר ועזיבה לאחר 5 שניות וכו' וכך הניקוד לאתר זה יקבע על ידי גוגל. חשוב עוד האתר יטען כמה שיותר מהר, שהניווט בו יהיה נוח, ושהדפים יהיו מאתגרים מספיק על מנת שהגולש יישאר באתר.

קורס קידום אתרים
לכל חברה או עסק יש היום אתר שהוא מקבילה למקום בו הם ממוקמים או שהאתר הוא העסק עצמו. קידום אתרים זה תחום מבוקש מאוד ולכן אנשים רבים מבקשים ללכת ללמוד קורס קידום אתרים. הלימודים מקנים את כל הידע כיצד לקדם אתר ואיך לחשוף אותו למספר גדול של לקוחות שהם למעשה, גולשים פוטנציאלים וכך להגביר את הרווחים של העסק או החברה.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016