קידום ממומן – מדוע לפרסם דווקא בגוגל אדוורדס?

קידום ממומן הוא תחום חדש יחסית בעולם הפרסום, הוא נוגע לפרסום באינטרנט ומשמעותו לקדם את העסק שלך באמצעים כספיים. אחד המקומות שבהם קידום ממומן בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר הוא פרסום בגוגל. בגוגל אם אתה מקדם באופן ממומן את התוצאות שלך הרי שאתה תהיה בתוצאות הראשונות שיופיעו. גוגל אדוורדס מאפשר לך לפרסם את העסק שלך על סמך מילות ביטוי ספציפיות מה שמהווה יתרון עצום ומאפשר לך למקד טוב יותר את פילוח התוצאות. ככל שהפרסום שלך יותר ממוקד בלקוח כך הרמה שלו תהיה יותר גבוהה ואתה תוכל להיות יותר מרוצה ממנו. זהו יתרון עצום לגוגל אדוורדס המאפשר לו להיות כלי שיווקי מהמעלה הראשונה ולהגיע לקהלים חדשים וסגמנטים ממוקדים.

פרסום בגוגל

מה המחיר שיעלה לי הפרסום?

כאשר אנחנו מפרסמים בגוגל אדוורדס עלינו לחשוב על מספר דברים רב, כיצד להגיע לקהל הלקוחות הרלבנטי, מה יהיה תוכן המודעה שלי ועוד ועוד פעולות עליהן אנחנו צריכים לחשוב. אך אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם כאשר אנו מפרסמים באמצעות פרסום בגוגל הוא מה המחיר של הפרסום. ראשית ניתן לקבוע כול תקציב לצורך הפרסום בגוגל והתקציב יכול לנוע מאלף ₪ ועד מאה אלף ₪ הכול תלוי במידת ההשקעה שלך. התמחור של גוגל עובד כך שהיא מחייבת אותך על כל לחיצה על המודעה בהתאם למילות המפתח אותן הזנת. לכן הלחיצה על המודעה שווה מספר שקלים לגוגל ויכולה להגיע עד 20 ₪. ככל שיהיו יותר לחיצות אנחנו נשלם יותר לגוגל אך מנגד כך גם נקבל יותר לקוחות וזאת הסיבה מדוע הפרסום בגוגל כל כך משתלם.

האם כדאי לי לבצע זאת לבד?

רבים חשובים כי הם יכולים לבצע פרסום בגוגל באופן עצמאי אך מדובר בטעות רצינית ואנו צריכים לחשוב עליה כאשר אנו עושים זאת. לצורך הפרסום בגוגל יש צורך במומחיות רבה והבנה מקצועית עמוקה כיצד הדברים מתנהלים ואסור לבצע זאת באופן עצמאי מכיוון שאנו יכולים לפגוע במותג שלנו ולגרום לנזק כספי. כפי שלא נתקן את הרכב שלנו באופן עצמאי כך לא נפרסם בגוגל באופן עצמאי, בשני המקרים אנו זקוקים לעזרה של מומחה שיעזור לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר בעזרת מחקר מילות מפתח מקצועי . על כן אל תבצעו פרסום בגוגל לבד מכיוון שהדבר רק יכול לפגוע בכם ולהוביל לנזקים חמורים ואת זאת אנו חייבים לזכור כאשר אנו מפרסמים בגוגל.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016