סרטון תדמית – לא שוכחים תסריט

אתם חושבים איך תוכלו לקדם את העסק שלכם עוד קצת? רוצים שעוד אנשים יהיו עדים למה שאתם עושים ורוצים לקבל פניות מעוד לקוחות? אם כך, אין ספק שהנושא של סרטון תדמית – לא שוכחים תסריט צריך לעניין אתכם. אם תשימו לב כיצד אתם נוהגים בבואכם לקבל שירות מכל מיני חברות ועסקים אתם תראו שהרבה פעמים אתם צופים בסרטונים שהוכנו על ידי נותני השירות. סרטונים מקצועיים זו דרך נפלאה להעביר מסרים ולהראות לעולם מה אתם עושים, אז למה שלא תשלבו גם אתם סרטון תדמית? ניתן לעשות אחר כך שימושים שונים בסרטונים התדמית הללו, בין אם זה כולל את הקישורים שניתן ליצור לעמוק הפייסבוק, לאתר שלכם או לכל מקום אחר, אז למה לחשוב פעמיים?

סרטון תדמית

הפקת סרטון תדמית

מאיפה מתחילים?

כשמדברים על תחום כמו סרטון תדמית – לא שוכחים תסריט ניתן לראות שאחד מהדברים הכי חשובים זו השאלה מה בעצם המטרה שלכם. איזה מסר הייתם רוצים להעביר למי שצופה בסרטון ולאיזו פעולה הייתם רוצים לעורר אותו? האם הוא צריך להשאיר לכם פרטים אחר כך? לקנות מוצר מסוים או לעשות כל פעולה אחרת? אחרי שיהיה לכם ברור מה המטרה ניתן יהיה להתחיל לעבוד על התסריט ועל כל האפקטים השונים שהייתם רוצים לשלב בכל העניין הזה.

מדוע עדיף לעשות זאת בעזרת המומחים?

אם יש משהו שמאוד חשוב להבין זה שסרטון תדמית עלול גם ליצור רושם שלילי. לכן, אם חשוב לכם להימנע מיצירת רושם שלילי ואם אתם רוצים למתג את העסק כרציני, מקצועי ומוביל, הרי שעדיף יהיה ליצור את הסרטון בעזרת המומחים בתחום. מי שעוסק ביצירת סרטים כאלה מזה שנים מכיר את כל הטרנדים הכי חדישים שיש ויוכל להפוך גם את סרטון התדמית שלכם לכזה שאי אפשר להתעלם ממנו ולכן כדאי לפנות להזמנת שירות מקצועי בתחום הזה. סרטון התדמית הרבה פעמים יעורר עניין אצל מי שיצפה בו ובהמשך לכך הלקוחות הפוטנציאלים יהפכו ללקוחות של ממש בעסק שלכם, מה שאומר שגם תרגישו גידול בהכנסה.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016