הפקת סרטון תדמית לחברה – להציג את כל הטוב שיש בחברה

מה יש לחברה עסקית אם לא את התדמית שלה? בסופו של יום, זה מה שהיא מוכרת ללקוחות, למשקיעים ולתקשורת. חברה מוכרת תדמיות, אם היא לא מצליחה לעשות את זה בצורה נכונה, אם היא לא מצליחה להציג בפני הקהל את התדמית שלה בצורה יפה וטובה, יהיה לה מאוד קשה לשווק את עצמה, יהיה לה מאוד קשה למכור את המוצרים שלה.

יש חברות שהולכות על קטן, הן בוחרות למכור את התדמית של החברה דרך אמצעי פרסום ושיווק מצומצמים, יש כאלה שבוחרות לעשות את זה דרך המוצרים והשירותים שהחברה מייצרת ומפיצה, אחרות עושות את זה דרך פרסום קבוע שמתבסס על הניסיון שיש לחברה, אך יש חברות שנאלצות הרבה יותר מזה, במיוחד אם מדובר בשווקים תחרותיים, בין אם כאלה שמתחרים בשוק המקומי, ובין אם כאלה שמתחרים בשוק הבינלאומי. 

על כן הדרך לעשות את זה, בין היתר, הוא באמצעות הפקת סרטון תדמית לחברה. אנחנו יכולים לראות לא מעט חברות משתמשות באפשרות זו, בין אם הן מפיקות סרטון כזה לצורך הצגתו בפלטפורמות שפתוחות לכולם, כלומר אינטרנט או תקשורת באופן כללי, לעומת זאת יש חברות שבוחרות דווקא להשתמש בפלטפורמות סגורות, כלומר בפני משקיעים או ערבי לקוחות וכדומה.

מדוע הפקת סרטון תדמית יכול לעזור

יש לכך שתי סיבות עיקריות, הראשונה, החברה שולטת במסר, היא שולטת באופן בו הסרטון מופק ויוצא. זה לא בידיים של כלי תקשורת או כל גורם אחר. חברות רבות ישתמשו בסרטון תדמית בשביל להבליט את עצמן בתקופות קשות של תחרות אך גם בתקופות של משבר, אז הן יכולות להציג מסר אחר, חיובי יותר.

הסיבה השנייה היא, סרטון תדמית הוא כלי שמאפשר להציג הרבה יותר מידע, הרבה יותר עניין, בצורה הרבה יותר משמעותית מאשר פרסום רגיל, זה יותר נוח ופשוט.

צריך לומר, בשביל שהסרטון יצליח, צריך לגייס כוחות רבים בתוך החברה, מידע מפורט ומנומק ועוד שלל אלמנטים שיכולים לעזור בעניין. ככל שנצליח יותר משאבים ולשלב אותם נכון, הסרטון יהיה הרבה יותר משמעותי.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016