הכירו את PAX 3 – הוופורייזר שישנה לכם את החיים

PAX 3

חובבי קנאביס? אם אתם עדיין צורכים את הפרחים שלכם דרך גלגול ג'וינטים ועישון, ועל הדרך מכניסים לגוף מאות חומרים רעילים ולא רצויים לצד ה-THC וה-CBD שעושים לכם טוב, יכול להיות שהגיע הזמן שלכם להתקדם. מאות צרכני קנאביס כבר עברו לשיטת האידוי באמצעות וופורייזר שהיא הדרך הקלה, הבריאה וגם החסכונית ביותר לעשות את זה. קיימים בשוק כיום אלפי מאדים שונים שמרביתם לא ממש טובים ולא מעניקים חווית שימוש טובה במיוחד. אנחנו רוצים להכיר לכם את וופורייזר פאקס 3, שכשתתחילו להשתמש בו לראשונה, סביר מאד שתתפלאו איך לא עשיתם את זה עד היום. 

חווית השאיפה

מה שרוצה בעצם כל צרכן קנאביס, הוא למצות כמה שיותר את הפרח כדי למקסם את התחושות הנעימות בגוף ובראש. בתחום הזה PAX 3 הוא המתקדם ביותר ללא שום ספק. באמצעותו ניתן להגדיר את הטמפרטורה בצורה מדויקת ביותר ובנוסף לשנות את ההגדרות ושיטות החימום בהתאם לזן שבידיכם וכך ניתן לבחור בהגדרות מדויקות לחוויה מקסימלית. הלקוחות המושבעים חוזרים ומציינים כמה שהוופורייזר הזה יודע לעשות את זה הרבה יותר טוב מאחרים.

טכנולוגיה ונוחות שימוש

ובכן, מדובר ככל הנראה בוופורייזר שהוא הכי היי-טק שיש. נתחיל בעיצוב החדשני שלו שנראה כמו כונן נייד או אפילו סוג של טלפון חכם, נמשיך עם העובדה כי הוא מגיע עם אפליקציה ייעודית איתה ניתן לשלוט בו דרך חיבור בלוטוס' ולבחור בהגדרות השונות בקלות ונסיים בסוללה החזקה שנטענת במהירות רבה ומאפשרת שימושים רבים וחוזרים ללא צורך בטעינה. מכשיר האידוי הזה הוא ככל הנראה מהמתקדמים ביותר בשוק מבחינה טכנולוגית.

ניקוי קל ופשוט

עוד יתרון משמעותי של PAX 3 הוא קלות הניקוי והתחזוקה שלו. הוא מגיע עם ערכה מלאה ייעודית לניקוי החלקים השונים שלו, כך שאין צורך במאמץ רב מדי על מנת להסיר ממנו לכלוך שמצטבר עם הזמן.

קלות התחזוקה לצד היתרונות הרבים והמשמעותיים שלו, הופכים אותו בקלות לוופורייזר הכי טוב בשוק היום וגם אלו שהתרגלו לצרוך בדרכים מיושנות, מתרגלים אליו במהירות וזונחים את השיטות הקודמות.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016