כך תמשכו תיירים לעסק שלכם

אחת הערים המתויירות ביותר בארץ היא אילת. לאילת מגיעים תיירים ישראלים ותיירים מחו"ל, המחפשים בכל זמן שהותם באילת אחר האטרקציות השוות ומקומות הבילוי המעניינים ביותר שיש בעיר, בעיקר באזור קו החוף. התיירים מחפשים כל הזמן אחר החידושים בעיר אילת, ואתם כבעלי עסקים צריכים לספק להם את מבוקשם – כי הרי עבור מה פתחתם עסק באילת אם לא על מנת להיות מקום הומה תיירים ומבקרים?! אז כיצד תוכלו למשוך תיירים לעסק שלכם? כמה טיפים טובים בהמשך.

משיכת תיירים לעסק בתחרות קשה

אנחנו מבינים שהתחרות על לב הלקוח קשה בארץ, ובאילת בעיקר, כי הרי מדובר בעיר קטנה שבה מרוכזים המון תיירים בחודשי האביב, והקיץ. ולמרות זאת חשוב לא לוותר ולדעת כי "אם תרצו אין זאת אגדה", וכדי לנצח בתחרות ולהוביל בה, כל מה שצריך זאת תושייה ויצירתיות. וכדי להתחיל חשוב "לתקוף" בכל האגפים, אז מה עושים?

פרסמו בעלונים לתיירים שבמלונות  – אחת משיטות הפרסום באילת היא חלוקת עלונים שמספרים על אטרקציות המתקיימות באזור אילת. לדוגמא: אם יש לכם עסק של שיט בחסקה, תוכלו לפרסם את השיט שלכם בעלונים המתפרסמים במלונות באילת. פרסום זה נחשב כדאי ונכון. בנוסף כיום יש חוברות בילויים ועיתונים לתיירים המתפרסמים באילת, שגם בהם שווה לפרסם את העסק שלכם. בצעו פרסום בולט, מקורי ונכון לעסק שלכם.

תולים שילוט מושך לעסק  – אילת היא עיר נוצצת המלאה בשלטים לעסקים, ובעיר כזאת חשוב לא להיחבא אל הכלים. באילת זה המקום לדעת להתבלט וחשוב ששלט העסק שלכם יבלוט, יהיה מקורי, מעוצב נכון ויצירתי. בעיצוב השלט שלכם דאגו כי לוגו העסק יתנוסס על גביו, כי השלט יעוצב בפרופורציות נכונות לגודל העסק, כי עיצוב שלט העסק יהיה חדשני ומקורי, וכי השלט יואר בלילה. עוד יש לשים לב למקוריות השלט, ובעיצוב ולדאוג שהשלט יתבלט משאר השלטים של העסקים באזור. שלט לעסק בעיצוב מקורי יכול לעשות לכם את ההבדל בין עסק סביר באילת לעסק מצליח שמושך תיירים וגם את תושבי המקום.

פרסום ברשתות החברתיות ובקבוצות – הרשתות החברתיות מציעות פרסום ושיווק העסק בחינם. כדי לעשות זאת חשוב להתמיד בפרסום דף העסק שלכם ויש להתמיד בכך לפחות 3 פעמים בשבוע. החליטו על שעות קבועות בהם אתם מפרסמים את העסק, ובררו מהן השעות המתאימות לפרסום עסק מהסוג שלכם. לדוגמא: מועדון לילה יש לפרסם בשעות הערב,  או לחלופין עסק שעוסק בהפלגה  יש לפרסם בשעות הבוקר. ברשתות החברתיות הקפידו לעלות פוסטים עם תמונות איכותיות מפעילויות העסק, עם מבצעים, הנחות, מכירות מיוחדות ועוד. פרסמו גם בקבוצות באילת, בכך תוכלו למשוך יותר תיירים לעסק שלכם.

שיתופי פעולה עם עסקים מקומיים אחריםבצעו שיתופי פעולה עם עסקים מקומיים. פנו לעסק שלצדיכם ונסו להבין כיצד תוכלו לשתף עמו פעולה. לדוגמא: אם אתם בתי קפה מתחרים, נסו להפוך את התחרות למשהו טוב. הרימו במקום הופעה, ופרסמו שלט גדול באזור החוף כי במקום מתקיימת הופעה. בנוסף פרסמו את ההודעה ברשתות החברתיות של שני בתי הקפה. בכך תראו איך שני בתי העסק מתמלאים עד אפס מקום וכולם מרווחים מכך.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016