שיווק באינטרנט – הדרך הנכונה לשווק את המוצרים והשירותים שלנו

בעבר, כאשר רצינו לפרסם מוצרים ושירותים אז היינו יכולים להשתמש בתקשורת המודפסת, רדיו ושלטי חוצות על מנת להגיע אל קהלים גדולים ורחבים. זה אומנם נתן לנו אפשרות להיחשף לקהל רחב וגדול, אך היו בכך חסרונות לא קטנים.

ראשית, לא היינו יכולים להגיע ספציפית אל קהל שחיפש את המוצרים והשירותים שלנו, אלא רק לקהל רחב וגדול. שנית, לא יכולנו להגיע אל הקהל כל הזמן. אלא רק בנקודות זמן ספציפיות. למשל, כאשר הם קראו את העיתון, שמעו תוכנית רדיו מסוימת או עברו ליד שלט חוצות ספציפי.

היום, בזכות שיווק באינטרנט, אנחנו יכולים להגיע אל קהל ממוקד שירצה לרכוש את המוצרים והשירותים שלנו, וכן, אנחנו יכולים להגיע אליו בצורה ישירה, כל הזמן. בין אם זה דרך אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, מאמרי תוכן, פרסום בגוגל ועוד. מעבר לכך, הרי השיווק נעשה לא רק דרך מחשבים, אלא גם דרך מכשירי סלולר וטאבלט, באפליקציות וכלים אחרים.

לא במקרה שיווק באינטרנט הוא הכלי העיקרי היום לפרסום של חברות גדולות וקטנות, וכן בעלי מקצוע בתחומים שונים.

כיצד עושים את זה בצורה נכונה?

בשביל לפרסם ולשווק באינטרנט בצורה נכונה, אנחנו צריכים להבין מה בדיוק ברצוננו לפרסם ולשווק, מי קהל היעד שלנו וכיצד אנחנו יכולים להגיע אליו. אנחנו צריכים להחליט על תוכנית שיווק שתתאים לצרכים שלנו ותוכל לעמוד בתנאים שעומדים לרשותנו, מבחינה כספית ומבחינות אחרות.

חשוב מאוד שהתוכנית תתבצע אחרי שאנחנו עושים ניתוח שוק רציני ומעמיק, ואחרי שאנחנו יודעים כיצד הקהל שלנו מפולח, בין אם זה על פי גילאים, תחומי עניין, מין ומגדר, וכל דבר אחר שיכול להשפיע על הדרך בה נפנה אליו.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016