איך אפשר להפיק קבלה ירוקה?

ניהול חשבונות מקוון נחשב ליעיל מאוד. מדובר על תכנת הנהלת חשבונות הפועלת על ענן ומאפשרת לנהל את העסק בכל זמן ומקום ללא התקנה על מחשב. כלומר על ידי הטלפון הנייד או אמצעי דיגיטלי אחר. במסגרת הניהול הנ"ל ניתן לבצע שורה של פעולות, ובין היתר, הנפקת קבלה ירוקה עבור הלקוח. היא נחתמת דיגיטאלית מה שנותן לה תוקף חוקי מבחינת רשויות מס הכנסה ומס ערך מוסף.  בתוכנה קיימים מודולים שונים המותאמים לצרכי לקוחות רבים. כך לעוסקים מורשים, לעוסקים פטורים, לחברות ועוד. 

הוצאת קבלה

עוסק פטור אינו מחויב בגביית מע"מ מלקוחותיו, ולכן, אינו מוציא חשבונית מס. זאת, בתנאי שהמחזור השנתי שלו אינו עולה על 102292 (לשנת 2022). עבור שירותיו הוא מפיק קבלות אשר מוכרות כהוצאה ללקוחותיו. התהליך מובנה וכולל הוצאת חשבונית עסקה אותה  מאשר הלקוח. לאחר התשלום הוא יקבל קבלה. כל התהליך מהיר ונעשה באמצעות שליחת מיילים בלחיצת כפתור. המערכת מסוגלת להוציא דו"חות מרוכזים בחיתוכים שונים. כך של הלקוח, של המחזור השנתי הנשלח כדיווח למע"מ ועוד.

יתרונות רבים

לתוכנה זאת יתרונות רבים. היא קלה לתפעול ואין חשש לטעויות חשבונאיות – למעט טעויות הקלדה. יתרון אדיר אחר הוא במיעוט השימוש בניירת אשר אותה יש לשלוח בדואר, לאחסן בקלסרים ועוד. רצוי לקבל שירות מקיף מחברות המספקות שירותי הנהלת חשבונות און ליין. הם מגיעים עם או ללא שירותי רואה חשבון צמודים כתוספת. גוף עסקי או כל לקוח אחר אשר נזקק לשירותים מקיפים אלו יכול לחסוך לעצמו כאב ראש וטרחה מיותרת ולקבל את כל החבילה הנ"ל בצורה מרוכזת. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר הינה בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים ללקוחות רבים.

פרטים נוספים באתר: https://www.account-it.co.il/

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016