מדריך: איך להעלות ולקדם סרטונים ביוטיוב

היום כמעט כולם מבלים חלק ניכר מהזמן שלהם ביוטיוב. מדובר על פלטפורמה נפלאה כדי לקבל מידע, להכיר תחומים חדשים וללמוד כל דבר שרלוונטי לכם, החל מטיפים לגינון נכון ועד לדרך היעילה ביותר להרכיב שידה לטלוויזיה. לכן אין זה מפליא כי רוב האנשים בוחרים לגשת ליוטיוב, כאשר הם מעוניינים ללמוד כיצד לבצע פעולה מסוימת או כיצד להצליח בתחום מסוים. מסיבה זו בדיוק, מדובר על פלטפורמה משתלמת ביותר עבור כל בעל עסק, שמעוניין לקדם את עצמו ואת המוצרים או השירותים השונים שהוא מספק. החוכמה היא רק ללמוד כיצד להעלות ולקדם סרטונים ביוטיוב, על מנת להגדיל את כמות הלקוחות וכמובן להגדיל את הרווחיות של העסק.

איך להעלות ולקדם סרטונים ביוטיוב – טיפים למתחילים

כאמור, יוטיוב מהווה את הפלטפורמה המושלמת עבור כל מי שמעוניין להגדיל את החשיפה לעסק שלו. אך חשוב להדגיש כי ניתן להשתמש בפלטפורמה הזו, על מנת למכור מוצרים שונים, להרוויח כסף משיווק שותפים ועוד. החוכמה היא קודם כל להשקיע בסרטון איכותי ומקצועי, היות ואף אחד לא ירצה לצפות בסרטון חובבני שמשדר חוסר רצינות וחוסר השקעה. לכן חשוב לצלם סרטון מקצועי, שיוכל לשפר את האמינות של העסק ואת הסמכות שלו בתחום ההתעסקות שלו. מעבר לכך, כדאי לזכור כי יוטיוב שייכת לגוגל, ולכן הגדלת החשיפה ביוטיוב תסייע לקדם את העסק גם בגוגל. אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא לבצע מחקר של מילות מפתח. המטרה היא למצוא מילים פופולאריות בעלות תחרות נמוכה ככל הניתן.

כיצד לבצע מחקר מילות מפתח, במטרה לקדם סרטונים ביוטיוב?

קודם כל, יש צורך להבין מהן מילות המפתח שיכולות להתאים לעסק שלכם. כדאי לייצר רשימה של מילות מפתח אפשריות, כאשר הדגש הוא על מילות המפתח הכלליות ביותר בנישה שלכם. לאחר מכן, ניתן להיעזר בהשלמה האוטומטית ביוטיוב או בגוגל, על מנת להבין מהם החיפושים הנפוצים ביותר בתחום. מומלץ לצפות בסרטונים הפופולאריים ביותר בנישה שלכם, על מנת להבין מה כל כך מיוחד בהם. ניתן למצוא אותם באמצעות מיון התוצאות לפי כמות הצפיות. השלב האחרון הוא בדיקת התחרות בתחום, דבר שניתן לבדוק בקלות לפי כמות התוצאות לכל מילת מפתח. ככל שכמות התוצאות גדולה יותר, כך התחרות משמעותית יותר.

>בדקו כעת! בניית קישורים באתר מלך הקישורים

לסיכום, על מנת להעלות ולקדם סרטונים ביוטיוב, יש צורך להשקיע בסרטון מקצועי ובמחקר מילות מפתח מושקע. לאחר שיודעים מהן מילות המפתח המתאימות ביותר עבורכם, ניתן לגשת לצילום הסרטון. המטרה היא ליצור סרטון שימשוך את תשומת ליבם של הגולשים ויגרום להם לצפות בו עד הסוף. לכן מומלץ להגביר את רמת המעורבות של הגולשים, באמצעות קריאה לפעולה מסוימת. ניתן למשל לבקש מהגולשים להגיב לסרטון או להירשם לערוץ שלכם. כמו כן, יש לשים לב לרקע של הסרטון, לאיכות הסאונד, לרמת התוכן וכדומה.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016