ניהול קמפיין ממומן בגוגל (PPC) – איך מתחילים?

קידום ממומן בגוגל הוא פרסום אפקטיבי, כאשר מנהלים את מסע הפרסום באופן הנכון תוך מיקוד במטרה.

מטרת הקמפיין הפרסומי

ראשית יש לבצע סיעור מוחות של אנשי הפרסום עם המנהלים של העסק כדי להחליט מהי המטרה, איך מגדירים ויוצרים את המעורבות של הלקוחות במוצר זה או אחר. כאשר מקדישים חשיבה ויוצרים את האסטרטגיה השיווקית הנכונה, השמיים הם הגבול ויש סיכויים סבירים שהקמפיין יצליח ויהיו לכך תוצאות של חשיפה ושל רכישת מוצרים.

העלאת קמפיין ממומן

היתרון הגדול של מסע פרסום ממומן הוא בעובדה שלקוחות פוטנציאלים אשר מקלידים מילות מפתח במנוע החיפוש של גוגל מגיעים להודעה שהיא פרסום ממומן וכך נכנסים לאתר או לדף נחיתה שמעניק להם מידע ומדרבן אותם להתעמק בדף מעניין זה.

יתרון נוסף הוא בעלויות של הקמפיין. הלקוח משלם רק על פי מספר ההקלקות כך שהוא לא משלם מראש סכומים אדירים עבור מסע פרסומי שאין אפשרות לדעת מראש אם תהיה לו תהודה. באופציה של PPC, כל מי שהקליק ראה את המודעה והדבר סקרן אותו. בדרך זו חושפים את המותג לעיניו של הציבור וכך הוא נכנס לתודעה שלו.

משך הזמן של המסע הפרסומי

לאנשי הפרסום יש שליטה רוחבית על מסע הפרסום על פי התקציב שנקבע מראש. ברגע שהתקציב נגמר אפשר תמיד לעצור אותו או לחלופין להגדיל את התקציב אם התוצאות שהושגו עד עתה מצדיקות השקעה של סכום כסף נוסף בקמפיין.

במהלך הזמן שבו הקמפיין באוויר, צוות הפרסום מבצע מעקב, ניתוח ובקרה על כל מה שקורה ובהתאם לכך מבצע את השינויים הנדרשים וההתאמות, כדי שהתהודה תגדל מיום ליום תוך מיקוד בפלח השוק של התעניינים.

לקבלת הצעת מחיר פנו לחברת UPPER.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016