פרסום בפייסבוק – 6 דרכים להשיג לידים מפייסבוק באמצעות קידום אורגני

היום כבר אין שום ספק כי רוב הלקוחות הפוטנציאליים של רוב בתי העסק, מעבירים את מרבית זמנם ברשתות החברתיות. אחת הרשתות הפופולאריות ביותר בארץ, היא כמובן פייסבוק, אשר מונה כמות עצומה של אנשים, מכל גיל ומכל מקום. מסיבה זו בדיוק, כל בית עסק חייב להכיר את הפלטפורמה הזאת ולהשתמש בה, היות וזה המקום המושלם עבור כל מי שמעוניין לפתח ולקדם את העסק שלו. ניתן היום לשווק ולקדם את העסק בפייסבוק באמצעות קידום ממומן או קידום אורגני. ניתן כמובן לבחור בשני המסלולים במקביל, אך אין ספק כי הקידום האורגני נחשב לחשוב ומשמעותי יותר. זוהי הדרך שלכם לספק לגולשים שלכם ערך מוסף, להעניק להם טיפים שונים שקשורים לתחום העיסוק שלכם ועל הדרך, לקדם גם את העסק באמצעות מנוע החיפוש של גוגל, מידע נוסף באתר https://onthehouse-digital.com.

פרסום בפייסבוק – כיצד לעשות זאת נכון?

פרסום בפייסבוק נחשב היום לאחד הנושאים המשמעותיים ביותר, עבור כל חברה, ארגון או בית עסק. רוב האנשים מבלים את מרבית הזמן הפנוי שלהם בפייסבוק, לכן חשוב להשקיע בתוכן שאתם מייצרים, על מנת למשוך אותם לעמוד העסקי שלכם. אין שום טעם לכתוב אך ורק פוסטים שיווקיים, היות ורוב הגולשים פשוט מתעלמים מהם. לכן יש צורך להשקיע בתוכן בעל ערך לגולש, תוכן שיגרום לו להתעניין, לחייך או להרגיש שמדובר על משהו שהוא חייב להשיג לעצמו. החוכמה היא לא לכתוב פוסטים ארוכים מידי, היות ומרבית הגולשים לא יטרחו כלל לקרוא אותם. יש צורך להשקיע בטקסטים קצרים, ענייניים, שפונים ישירות לקהל היעד ומעניקים לו ערך מסוים. המטרה היא להוכיח כי העסק שלכם מהווה אוטוריטה בתחום, לכן כדאי ללקוח לפנות אליכם. מסיבה זו בדיוק, מומלץ לפרסם פוסטים או סרטונים שיספקו ידע, טיפים או מדריכים שונים עבור הגולשים. ניתן למשל לכתוב פוסט לגבי הניסיון והוותק שלכם בתחום, להוסיף סרטון של לקוחות שממליצים עליכם וכדומה.

לסיכום, פרסום בפייסבוק המתבסס על קידום אורגני, חייב לספק ערך לגולשים על מנת שמנוע החיפוש של גוגל, יבין כי מדובר על עסק רציני ומומלץ, שיכול לספק ערך לגולשים.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016