מערכת גיוס עובדים

מערכת גיוס עובדים היא תהליך שעוזר לחברה למצוא ולהעסיק את האנשים הטובים ביותר לתפקיד. זהו תהליך מכריע שיש לו השפעה ישירה על הצלחת החברה. מערכת הגיוס יכולה להתבסס על גורמים שונים כמו ניסיון, כישורים, השכלה ועוד. לדוגמה, אם אתם מחפשים קופירייטר מנוסה אז כדאי לחפש כאלה שיש להם ניסיון בכתיבה עבור מדיה דיגיטלית או SEO. אם אתה מחפש מישהו עם כישורים בעיצוב אז תסתכל על תיקי העבודות שלו וראה מה הם עשו בעבר. 

ישנם שלושה חלקים עיקריים של מערכת גיוס:

– רשימות המשרות של החברה. 

– תהליך הגיוס של החברה. 

– כלים פשוטים או בדיקות שיעזרו למגייס למצוא מועמדים טובים ולצמצם את הזמן שהם מקדישים לכך. 

השלב הראשון במערכת גיוס עובדים הוא ליצור את פרסומי הדרושים המתאימים באתר שלך, עם כל הכישורים והכישורים הנדרשים שלך. השלב הבא הוא יצירת תהליך גיוס אפקטיבי העושה שימוש במגוון מבחנים וכלים שיעזרו בתהליך המיון ויחסלו את הזמן המושקע בחיפוש אחר מועמדים טובים שיוכלו להיפטר במהירות. מערכת הגיוס יכולה להתבסס על גורמים שונים כמו ניסיון, כישורים, השכלה ועוד. לדוגמה, אם אתה מחפש אדם שעובד קשה, תהליך הגיוס יכול לכלול מבחן המודד את מוסר העבודה. תהליך הגיוס עשוי לכלול מספר מבחנים שונים, כגון מבחן Myers-Briggs Type Indicator, אשר נועד להתאים למועמדים לעבודה את התפקידים המתאימים ביותר שלהם. תהליך הגיוס יכול לכלול גם בדיקת רקע ובדיקת מצב בריאותי שעוזרות להעלים מועמדים פחות נחשקים מהשיקול. 

האם זה יכול להחליף מנהל כוח אדם אנושי?

לעתים כן ולעתים לא. זה תלוי בחברה, בדרישות התפקיד, בצורה לראיין פרונטלית את המועמדים או רק לחפש אנשים עם דרישות מינימליות מסוימות שעשויות להספיק. דבר אחד בטוח – מערכת גיוס עובדים לא יכולה להזיק.

לפרטים ולרכישה היכנסו לאתר של Kopel Reem >>>

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016