יתרונות בדיוור אלקטרוני להגדלת מכירות אונליין

הקמת אתר מכירות אונליין מאפשרת ליזם להגדיל את מחזור המכירות של העסק, וליהנות מחשיפה גבוהה ומלקוחות חדשים רבים, ללא תלות במיקום גיאוגרפי. יש לתכנן את אתר המכירות במקצועיות ובהתאמה לסוג ולמאפייני המוצרים וקהל היעד אליו מעוניינים להגיע. חשוב לזכור כי הצלחת אתר מכירות אונליין תלויה רבות ברכישות חוזרות של הלקוח באתר, לכן יש לספק חוויה ייחודית, לתכנן אתר ידידותי המותאם למאפייני קהל היעד, לספק תוכן רלוונטי ולדאוג למערכת שיווק יעילה ואפקטיבית כדי לקדם את המכירות ולשמור על קשר רציף עם הלקוחות.

שיווק נכון ויעיל של אתר מכירות אונליין

לאחר ההשקעה בתכנון אתר המכירות ובמקביל לבנייתו, יש לתכנן אסטרטגיה שיווקית מנצחת על מנת לחשוף את האתר לקהל היעד הרצוי וכדי להגדיל את המכירות. יש מגוון דרכים וכלים לשיווק נכון ואפקטיבי של אתרי מכירות אונליין, ביניהם: קידום ופרסום בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות, כתבות שיווקיות ממומנות במדיות השונות, יחסי ציבור, פרסום חוצות, שיווק באמצעות תוכן וכמובן שיווק יעיל במייל.

אחד מכלי השיווק היעילים ביותר להגדלת מכירות אונליין הוא ללא ספק באמצעות שיטת הדיוור האלקטרוני. יש להכין רשימת תפוצה עדכנית על מנת לשלוח דואר אלקטרוני עם תוכן שיווקי באיכות גבוהה וקישור לאתר המכירות כדי להגדיל את כמות הגולשים המגיעים לאתר. ברגע שגולש הגיע לאתר המכירות בעקבות מייל יש סיכוי סביר שהוא ירכוש מוצר או שירות מסוים, ישאיר פרטים ליצירת קשר או יבצע פעולה אחרת.

הנעת הלקוחות לרכישה באתר

באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני ניתן לשלוח מיילים ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, לעניין אותם במוצרים חדשים, לספק להם מידע חשוב, לגרום להם לבצע פעולה מסוימת, למתג את אתר המכירות ולבדל אותו ממתחרים, לקבל תגובות המסייעות לעסק להשתפר ועוד.

חשוב לציין כי ברשימת התפוצה יש לקוחות פוטנציאליים רבים אך כדי לגרום להם להקליק על הקישור המצורף ולבצע רכישה באתר המכירות אונליין יש להקפיד על כללים מסוימים כדי להצליח. הכלל המנחה הוא לשמור על יחס המרה גבוה, כלומר אחוז גבוה ממקבלי המייל יפתחו את הדואר כדי לקרוא אותו, יקליקו על הקישור ויגלשו באתר המכירות.

כדי להגדיל את המכירות אין לוותר על שימוש במערכת מתקדמת לדיוור אלקטרוני, המערכת מספקת כלים חשובים ומתקדמים המסייעים לשפר את יחס ההמרה, לנהל ביעילות ובנוחות את רשימת התפוצה, להגדיר בקלות למי לשלוח את המייל, באיזה שעה, לצרף קישור, תמונה קובץ וידאו ועוד. שימוש נכון בכלי השיווק של מערכת לדיוור אלקטרוני מאפשרת להגדיל באופן משמעותי את תעבורת הגולשים לאתר ואת היקפי המכירות המתבצעות בו.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016