בניית אתרי מכירות – המדריך המלא

נכון להיום קיימת דרישה גדולה לאתרי מכירות ולא בכדי. אם עד לפני כמה עשורים רוב החנויות היו פיזיות, היום משתלם יותר לפתוח חנות וירטואלית או במילים אחרות אתר מכירות. במאמר זה נרחיב אודות בניית אתרי מכירות, שלב אחר שלב. קריאה נעימה.

מרוויחים אונליין – בניית אתרי מכירות

רוב האנשים אוהבים לבצע את הקניות שלהם אונליין או לשלב קניות בחנות פיזית וקניות באתר מכירות. אם בעבר, אנשים נמנעו מפתיחת עסק וחנות פיזית משום ההוצאות הגדולות, כיום כל אחד יכול ליהנות מרווח מוצלח של מוצר/ שירות או מספר מוצרים באמצעות אתר מכירות אשר פעיל 24 שעות ביממה, רוב ימות השבוע. אתר מכירות הוא אתר אינטרנט המדמה חנות אמיתית וכולל קטגוריות של מוצרים, פירוט אודות המוצר, מערכת סליקה אלקטרונית ועוד.

שלבי בניית אתרי מכירות – על קצה המזלג

  • בחירת חברת בניית אתרי מכירות – השלב הראשון יהיה בחירת חברה אשר מומחית בתחום בניית אתרי מכירות. כאן חשוב לוודא שמדובר על חברה בעלת מוניטין מוצלח, חברה מקצועית וחברה אמינה. 
  • קביעת תקציב – יש להחליט מה יהיה התקציב לבניית אתר מכירות. נכון להיום עלות בניית אתר מכירות מקצועי מתחילה בעשרת אלפים ₪. בנוסף, חשוב לקבוע מה צפי ההכנסות בו אתם מעוניינים מהאתר אשר הולך להיבנות.
  • פלטפורמת אתר –  יש לבחור את הפלטפורמה בה אתם מעוניינים לאתר המכירות שלכם. האפשרויות המוכרות והפופולאריות ביותר הן ווקמרס המותקנת על וורדפרס. שופיפיי, וויקס או מג'נטו.

איפיון אתר – איפיון הוא חלק בלתי נפרד מבניית אתרי מכירות. שלב זה תמיד יעשה כעבודת צוות של הלקוח ובונה האתר. באפיון יתקבלו תשובות לגבי השירותים אותם הלקוח מעוניין למכור, מי קהל היעד לאותם מוצרים, מהי המטרה של אתר זה, מה שעות הפעילות שלו, מיהם המתחרים שלו, מהם אתר האינטרנט המתחרים מהם הוא התרשם לטובה ועוד. למידע אודות בניית אתרי מסחר

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016