שיווק אתרי מסחר – המדריך המלא

שיווק אתרי מסחר

שיווק אתרי מסחר הוא בדרך כלל מאתגר יותר מאתרים רגילים ומצד שני יש יותר אפשרויות למדידת תוצאות וביצועיים, כך שיש אפשרות טובה ומדויקת יותר לביצוע ניתוחים ומהלכים לייעול העבודה. אתרי מסחר אלקטרוניים מאוד פופולריים בשנים האחרונות ורבים מהאוכלוסייה המעוניינים לרכוש משהו, מבצעים תחילה חיפוש באינטרנט של המוצר, המחיר, האיכות, המלאי ולרוב גם מבצעים הזמנה מהאינטרנט דרך אותם אתרי מסחר.

איך מביאים את הקהל אל האתר שלנו? הרי שיש תחרות גבוהה בין אתרי המסחר בתחומים השונים אז מדוע שהקהל יגיע דווקא אלינו?

ההבדל בין אתרי מסחר לאתרים אחרים

ראשית כדאי להכיר את ההבדל בין שיווק אתרי מסחר לאתרים רגילים אחרים. אתרי מסחר יהיו אתרים המקדמים בעיקר את האפשרות לרכישה אונליין. אתרי תדמית ואתרים אחרים יקדמו בעיקר את האפשרות ליצור קשר באופן ישיר עם בית העסק או להשאיר פרטים באתר. אלו אפשרויות שבהחלט יהיו באתרי מסחר אולם האפשרות העיקרית שצריך לכוון אליה במבנה האתר, התכנים, חוויית המשתמש, תפריטי הניווט וההנעה לפעולה באתר היא שאנשים יבצעו רכישה אונליין. כמו כן באתרי מסחר חשוב לשים דגש רב יותר לענייני חוויית המשתמש, מהירות הטעינה של האתר וכמובן עניין האבטחה שכן אנשים ישימו את כרטיס האשראי שלהם רק באתר מאובטח היטב.

כיצד ניתן לשווק את אתר המסחר שלנו ולהביא לקוחות חדשים באמצעות האינטרנט?

יש כמה ערוצי שיווק פופולריים מאוד כיום כך שלא צריך להמציא את הגלגל החדש. אם אתם מחפשים לקוחות כאן ועכשיו, אפילו במחיר של רווח נמוך יותר, ניתן לבצע קמפיין ממומן בגוגל/בפייסבוק. אם אתם מעוניינים לבנות מותג ולחבר אליו קהל ממוקד אך רב יותר לאורך זמן גם להגדיל מכירות בטווח הארוך – כדאי יהיה להשקיע בקידום באמצעות הרשתות החברתיות, באמצעות יוטיוב ואפילו להשקיע בקידום אורגני בגוגל.

>> אנשים התעניינו גם בקידום חנות בעלי חיים

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016