גיבוי בענן לעסקים – למה זה חשוב?

שירותי ענן מהווים כיום את השירותים היעילים והנחוצים ביותר לכל עסק. הם מסייעים להנהלה ולעובדים לשתף פעולה ולהתחבר ללא קשר למיקום שלהם לצורך ביצוע עבודה. אחד השירותים החשובים ביותר בענן המוצעים לכל עסק הוא שירות גיבוי בענן לעסקים!

אם ימחקו נתונים חשובים שונים מהמחשבים של העסק, אין ספק שייקח זמן רב לשחזר אותם אם בכלל יהיה אפשר לשחזר אותם והדבר יהיה כרוך גם בהשקעה כלכלית רצינית.

מה זה שירות גיבוי בענן?

גיבוי שירות בענן הוא שירות שנקרא גם גיבוי מקוון. מדובר על שירות המתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה בתחום, כדוגמת חברת אנטרסיס! שירות זה כולל גיבוי אוטומטי של כל התיקיות והקבצים בארגון, בהתאמה על בסיס אוטומטי מדי יום, ללא מעורבות של ההנהלה או של העובדים והשבתת זמן עבודה יקר הנדרש לצורך גיבוי. השירות כולל תהליך גיבוי קבצים בענן שמתבצע על ידי שליחת עותק של נתונים דיגיטליים חשובים באמצעות האינטרנט לשרת מחוץ לאתר. כל ארגון זקוק לתוכנית שונה של שירותי גיבוי בענן והאפשרויות משתנות מארגון לארגון.

היתרונות בשירותי גיבוי בענן?

לשירות גיבוי בענן יש לא מעט יתרונות כגון:

הגנה מפני תרחישים במקרים חמורים שעלולים להתרחש לרבות כשלים קריטיים של מחשבים עקב חדירה של תוכנית זדונית, גניבה, שריפה או אסונות טבע.

יכולת לשחזר נתונים בכל רגע וללא קשר למיקום שבו אתם מצויים כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט.

אין צורך להשקיע בתוכנה ובחומרה. מכיוון שמשכירים שטח אחסון וגיבוי אין צורך לרכוש כונני גיבוי פיזיים או תוכנות גיבוי יקרות כך שניתם לחסוך גם בכסף וגם במקום.

שירות גיבוי בענן לעסקים כוללים גיבויים גם לשרתים בענן והם ניתנים לפריסה על פני כמה שרתים.

אין צורך להשקיע בחומרה ותוכנה. מכיוון שאנחנו משכירים שטח אחסון וגיבוי, אין צורך לקנות כונני גיבוי פיזיים ותוכנות גיבוי יקרות, כך שאתם חוסכים גם כסף וגם מקום.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016