קניית לידים – מה כדאי לדעת?

אם יש לכם חברה שמסתמכת במידה רבה על שיחות מכירה טלפוניות או שיחות פנים-אל-פנים כדי לייצר הכנסה, קניית לידים, יכולה לעזור לכם להפוך את חייכם לפשוטים יותר. נבדוק כאן האם כדאי לקנות לידים ומהן האלטרנטיבות.

קניית לידים – מה כדאי לדעת?

לידים הם רשימות של לקוחות פוטנציאליים שהביעו עניין בסוג המוצר או השירות שלכם בדרך זו או אחרת. מתווכי משכנתאות וסוכני נדל"ן, רוכשים לרוב רשימות כאלה. רשימות לידים חשובות מכיוון שהן מצמצמות את הצורך שלכם לצאת ולמצוא את לקוחות היעד למוצר והשירות שלכם.

טכניקה ליצירת לידים

יצירת לידים היא טכניקה שיווקית המשמשת ליצירת עניין במוצר או בשירות. המטרה היא לספק פרטי קשר עם לקוחות פוטנציאליים עבור צוות המכירות שלכם למעקב ולהמרה ללקוחות.

עסקים קטנים חייבים לייצר לידים כדי להגדיל מכירות, להשיג לקוחות חדשים ולהעביר אליהם לקוחות שנטשו. יצירת לידים היא רק השלב הראשון בתהליך יצירת מכירה חדשה. עליכם לטפח ולנהל לידים לאורך תקופה כדי להעביר אותם לקראת החלטת רכישה.

פרסום נכון

כשאתם יוצרים פרסומות עבור מוצר או שירות, כללו בה מנגנון תגובה כדי שהלקוחות הפוטנציאליים יוכלו לספק פרטי קשר. זה יכול להיות בצורה של קופון תשובה שהלקוחות הפוטנציאליים ישלימו ויחזירו בדואר, מספר טלפון, כתובת דוא"ל או כתובת אתר.

כדי להגדיל את רמות התגובה, הציעו קריאה לפעולה או תמריץ מסוים, כגון הנחה בהזמנה הבאה, מתנה או מוצר יקר ערך עבור לקוחות פוטנציאליים.

יצירת לידים צריכה להיות נכונה ומקצועית על ידי משרד פרסום. המשפך שיביא לכם את הלידים שלכם צריך להיבנות היטב בכל השלבים ולהביא לכם תוצאות טובות במינימום זמן. כך השיווק שלכם יהיה יעיל יותר.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016