המתנות השוות ביותר לכנסים

ארגון כנסים מהווה הזדמנות נפלאה להעניק למשתתפים מתנות ממותגות, בעוד ששיטת קידום ופרסום בתי עסק, באמצעות הענקת מתנה עם שם בית העסק הלוגו והפרטים שלו על גבי מוצרים – הייתה פופולארית ונכונה מאז ומתמיד. 

אם אתם מארגנים כנס, אתם בוודאי רוצים למתג את העסק שלכם בדרך חכמה שאינה יקרה מידי. לשם כך GSB אספה עבורכם רשימה של 7 מתנות ממותגות ולא יקרות, שמתאימות בול עבור כנסים:

מארז טישו כיס

מארז טישו כיס ממותג, מתאים במיוחד לכנסים המתקיימים בחודשים הקרירים. המארז יתאים כמתנה לעובדים או ללקוחות של החברה, כמו גם שמארז כזה יהווה רעיון מקורי עבור כנס, תערוכות ומגוון אירועים. בהזמנת המארז, הטביעו את לוגו החברה על האריזה.  

ארנק שולף כרטיסים

כדי שהלקוחות שלכם יוכלו לשמור כרטיסים ללא נפח, אפשר לבחור ארנק שולף כרטיסים דק מאד שמתאים לכרטיסי ביקור וכרטיסי אשראי. אלו גאדג'טים שימושיים, מעניינים ולא יקרים.

עוגיות מזל

עוגיות מזל אשר בהן מחביאים מסרים שיווקיים: יהוו רעיון מעולה עבור כנס. עוגיות כאלה אפשר לחלק בכנסים ובד בבד ליחצ"ן את המוצרים או את השירותים שלכם.

עוגיות מזל

כוסות חד פעמיות

כאשר אנו מארגנים כנסים, כיבוד קל ושתייה קרה הם דבר שחשוב שיהיה במקום. לכן אפשר לחלק או להציב על גבי דוכני האוכל והשתייה כוסות חד פעמיות ממותגות. כוסות אלה (עליהן אפשר להטביע את שם המותג), כובשות כל פעם מחדש את עולם הפרסום והשיווק והופכות ללהיט שיווקי מדי שנה. זאת בקרב חברות, מסעדות, בתי קפה ועוד.

מארז שוקולדים מתוק

כאשר משתתפים בכול אירוע – כיף לצאת ממנו עם  מארז מתוק וקטן שכולו עשוי משוקולד בלגי איכותי. דרך חנות מתנות ממותגות און ליין, אפשר לבחור מארזים מיוחדים  וזוגיים המכילים 2 פרלינים ממותגים עם ברכת שנה טובה, או כל ברכה אחרת.  

מחזיק מפתחות עם סרגל

מחזיק מפתחות הוא מוצר מעולה לבעלי מקצוע ולכן הוא יתאים גם לכנסים בהם משתתפים מורים, נגרים, מהנדסים וכול מי שעוסק בתכנון וייצור. 

מגבת צינון

תקופת הקיץ, תקופת החגים, אירועים, כנסים ותערוכות כבר בשיא הכוננות, ובכך אפשר להעניק למשתתפים מגבות קרירות שמתאימות לצינון הגוף. המתנות האלה יהיו נפלאות עבור כול חגיגה, כנס או תערוכה. 

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016