ללמוד את העתיד: לימודי פינטק

בימינו, כולם מודעים לכיוון הטכנולוגי אליו העולם צועד. בכל התחומים, הטכנולוגיה פורצת גבולות ותופסת מקום של כבוד. בהתאם לכך, רבים מעוניינים ללמוד תחום טכנולוגי כלשהו ולהבטיח לעצמם הצלחה. לימודי פינטק (טכנולוגיות פיננסיות) לדוגמא, הם רק תחום אחד שכנראה לא שמעתם עליו, אך אל תרימו גבה עדיין. מדובר בתחום שעתיד להתפתח ולכבוש את העולם כולו.

לימודי פינטק כמקפצה לקריירה

ראשית, נסביר במה מדובר. פינטק (או באנגלית Fintech) הוא שילוב של המילים Finance Technology, כלומר טכנולוגיה פיננסית. המושג משלב בין טכנולוגיה לתחומים פיננסיים ומציע שדרוג של פעילויות פיננסיות קיימות, או מתן שירותים פיננסיים מתקדמים. במסגרת לימודי פינטק תלמדו כיצד למצוא את דרככם בתחום שנדמה שעדיין נמצא בחיתוליו, אך חודר לתעשיות רבות בכל העולם במהירות גבוהה יותר משנדמה לכם. ואם כל אלו לא שכנעו אתכם, הרשו לנו להציג בפניכם מספר יתרונות נוספים ללימודים אלו:

  • הפינטק הוא של כולם – הפינטק יצר מהפכה של ממש בדרך שבה תהליך ההלוואה והרכישה מתרחש. חברות מכל התחומים נשענות על אפליקציות ותוכנות פיננסיות, כך שבתום לימודי הפינטק תוכלו למצוא עבודה במהירות, ולהעניק שירותים טכנולוגיים לחברות המבקשות לאמץ את הטכנולוגיה.
  • אתגר רגולטורי – עולם הפינטק נמצא תחת פיקוח צמוד, מכיוון שהוא פופולארי במיוחד בענפים שנחשבים רגולטוריים. אדם המתמחה במערכות פינטק ילווה את החברה בתהליך ההטמעה וההסתגלות, שכן תנאים רגולטוריים משתנים כל הזמן. 
  • קצת ציונות – ישראל נחשבת לפורצת דרך בעולם ההייטק, וכן, גם בתחום הפינטק. בישראל נולדו פתרונות ומוצרי פינטק מתקדמים המוכרים ואהובים בכל העולם. לצד אלו, כדאי לציין גם את הצלחתה של ישראל גם בתחום הסייבר. למה זה משנה לנו? מכיוון שאילולא הסייבר הישראלי המתקדם, היו מערכות הפינטק בחברות הגדולות פרוצות לחלוטין. 

לעמוד בחזית הטכנולוגיה 

לימודי פינטק יאפשרו לכם לעמוד בחזית תחום שכמו שכבר אמרנו, מתפתח בקצב מהיר מאוד. העולם כולו צועד בדרך הטכנולוגיה, והדבר נכון גם לגבי תחום הפיננסיים. בואו גם אתם להיות הראשונים שמפתחים, מכירים ומתמקצעים בטכנולוגיות פיננסיות מתקדמות, ולסייע לחברות וארגונים להתקדם גם הם. 

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016