"הכל חמוד!", הכל על עיצוב חדרי תינוקות

"הכל חמוד" הוא צמד מילים שכנראה יוצא לכם להגיד לפחות פעם ביום, כשאתם נמצאים בשיא תכנון החדר החדש של התינוק שממש בקרוב יצטרף למשפחה. חדרי תינוקות חייבים להיות מעוצבים לא רק על אותו דגש חמוד וקסום, אלא גם באופן פרקטי ובעיקר כשמדובר בחדר ראשון שבו חלק מהרהיטים והפריטים ישמשו אתכם למספר חודשים בלבד. 

טיפים לעיצוב חדרי תינוקות

  • נסו להיות ניטרליים – לפחות בשנים הראשונות, חדרי תינוקות צריכים להיות ניטרליים ככל הניתן מכיוון שכפי שצוין לעיל, חלק מהפריטים ישמשו אתכם זמן קצר בלבד. לכן, אם כבר להשקיע בעיצוב עשו זאת בפרטים הקטנים; וילונות, מצעים, שטיחים, תמונות ודברים אחרים שיהיה לכם קל וזול להחליף ולשנות עם הזמן.
  • מדפים ותמונות – באופן כללי לא מומלץ לתלות מדפים או תמונות מעל מיטת התינוק או שידת ההחתלה, זה פוטנציאל לסכנה שכן אי אפשר לדעת מה יחליט פתאום לזנק מהמדף ולפגוע בתינוק. אל תקחו סיכונים. 
  • פינה גם להורים – כשאתם צריכים להרדים את התינוק, להאכיל אותו או סתם כשמתחשק לכם לשבת ולהסתכל עליו, לראות שהכל בסדר; כדאי שתהיה פינת חמד קטנה עבורכם בחדר. השקיעו בכורסא קטנה ונוחה, ואפילו שולחן קטן. 
  • הכי חשוב – אל תגזימו – אין ספק שתינוק חדש (ובעיקר ראשון) הוא אירוע מרגש במיוחד, ועם זאת אתם תגלו שמהר מאוד פריטים וחפצים שונים ממלאים את חדר הילדים; מתנות ממשפחה וחברים, דברים מתוקים שלא יכלתם לעמוד בפניהם ופריטים חיוניים לתהליך הגדילה של הילד. אל תהססו להשאיר פינות ריקות בחדר, הן כנראה יתמלאו בהמשך בכל מקרה.

כמו מקטלוג ובלי הרבה מאמץ

אם יצא לכם להציץ בקטלוגים שונים של חדרים לתינוקות, ראיתם שרוב העיצובים אף פעם לא מפוצצים מידי. אם גם אתם זקוקים לעזרה בעיצוב חדרי תינוקות – מורד גיליס הוא הכתובת! כיבואן ומפיץ מוביל בישראל של מוצרי תינוקות, תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטים מעוצבים ולהנות מליווי צמוד ומקצועי מהצוות שישמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מסניפי הרשת. כעת, כל מה שנותר לנו לאחל לכם מזל טוב ובשעה טובה, המון נחת ואושר! אה, ונתראה אצלנו! 

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016