3 סיבות לבנות אתר בוורדפרס

ישנן לא מעט סיבות, למה כדאי לבנות אתר בוורדפרס, היות ומדובר על מערכת נוחה וידידותית למשתמש. המערכת נועדה מראש לאפשר לכל אחד לבצע שינויים ועדכונים בתוכן של האתר, בצורה פשוטה ומהירה. למעשה, ניתן לבצע את השינויים השונים אפילו מהטלפון הסלולרי, כך שמדובר ביכולת אדירה אשר מאפשרת לנהל את האתר מכל מקום ובכל שעה. מעבר ליתרונות הרבים של המערכת עצמה, כדאי להזכיר את ההרחבות השונות אשר מאפשרות לשדרג את האתר בצורה קלה ופשוטה. ישנן הרחבות אשר מגבות את התוכן של האתר בצורה אוטומטית, אחרות מאפשרות לשלוח מאמר או סרטון המצוי באתר, למדיות החברתיות השונות. בצורה כזו, האתר זוכה לחשיפה רבה יותר, דבר היכול להתבטא גם בהגדלת מעגל הלקוחות וגם בסיוע של קידום האתר בגוגל. מעבר לכך, קיימות לא מעט הרחבות שונות אשר משפרות ומשדרגות את המראה והפונקציונליות של האתר.

לבנות אתר בוורדפרס

למה כדאי לבנות אתר בוורדפרס?

  1. מערכת וורדפרס מוכנה למנועי החיפוש השונים. כלומר, המערכת מסייעת בקידום האתר בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים, היות והיא מאפשרת לגוגל לסרוק את התוכן שלה בצורה קלה ומהירה יותר. מעבר לכך, המערכת מאפשרת שינוי מהיר של טקסטים ותמונות, דבר המספק יתרון עצום, היות וגוגל נוטה לקדם אתרים בעלי שינויי תוכן תכופים ורמת רלוונטיות גבוהה יותר.
  2. המערכת מאופיינת בקוד פתוח, אשר אינו שייך לאף אחד, ולכן השימוש במערכת הינו חינמי ואין צורך לשלם על כך. הקוד הולך ומתפתח כל הזמן, דבר המתבטא בהרחבות השונות אשר ניתן להתקין ולהשתמש בהן בצורה חופשית לחלוטין.
  3. מערכת קלה ופשוטה לשימוש. ניתן למצוא לא מעט הדרכות חינמיות לגבי השימוש במערכת, כך שכל אחד יכול לעדכן את האתר שלו, מבלי בכלל ללמוד קוד.

לסיכום, כל מי שמעוניין לבנות לעצמו אתר איכותי וקל לשימוש, כדאי לו לבחור בבניית אתרי וורדפרס. מדובר על מערכת חופשית, אשר כל אחד יכול להשתמש בה ללא תשלום, ואף להוריד הרחבות שונות אשר ישדרגו את האתר שלו. אין צורך ללמוד תכנות ואין צורך להסתבך עם מערכות מסובכות, כאשר ניתן להסתדר בקלות עם אתר וורדפרס.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016