למה כל עסק (גדול כקטן) חייב סרטון תדמית?

בשנים האחרונות אנו שמים לב שבמקום פרסומות "רגילות" יש יותר ויותר סרטוני תדמית ברשת האינטרנט. סרטון תדמית הוא סרט קצר וקולע שנועד לאפשר מידע על עסקים, חברות, משרדים, עמותות, יוזמות, ובעצם – כל פעילות שרוצים לשווק אל קהל יעד מסוים.

סרטון כזה יכול להיות על מפעל או על להקת מחול, על עמותה שדואגת לבעלי חיים או  תחום התעשייה האווירית, או בנוגע לטיולים והרשימה ארוכה… בכול מקרה, מדובר בסרטון קצר שמטרתו לכבוש בכמה דקות או פחות את תשומת ליבם של קהלי יעד מסוגים שונים.

מדוע עסקים חייבים סרטוני תדמית?

בעבר, אם היינו רוצים לפרסם בית עסק, חברה, מפלגה, מוצר, או כל דבר אחר, היינו משתמשים במודעות ושלטי חוצות: פרסומות שנוצרו על ידי משרדי פרסום ועלו כסף רב, או שהיינו יוצאים בקמפיין שלם להחדרת מוצר, יוזמה, עסק או אדם מסוים אל המודעות של קהל היעד. אבל כעת באמצעות סרטוני תדמית, בעלי עסקים יכולים לפרסם ולחדור אל התודעה של קהלי היעד הפוטנציאליים בקלות, והכול בתקציב נמוך יותר כמו גם בדרך חכמה יותר.

מומחים בהפקת סרטוני תדמית יודעים בדרך כלל להעביר את המסרים בצורה חכמה במיוחד, ולאפשר סרט קולע, אפקטיבי ונכון ומותאם כמובן עבור הרשתות החברתיות, שם מתפרסמים מרבית סרטוני התדמית. סרטונים מקוריים ומדויקים במסרים שלהם ובדרך שבה הם מבוימים ומופקים – יאפשרו יותר הצלחה וגישה אל קהל היעד ובכך יצירת קשר והגדלת פניות ומכירות. בשל האפקטיביות של סרטונים כאלה רבים בוחרים את המומחים ואנשי המקצוע הטובים ביותר בסטודיו נזוז.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף ויצירת קשר – סטודיו נזוז.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016