קורס ציור דיגיטלי

אם אתם אוהבים לצייר על דף ונייר ויש לכם יכולות של ציור או אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית מאמר זה בשבילכם. הציור הדיגיטלי בשנים האחרונות התפתח מאוד ונוצרו קהילות גדולות בישראל ובעולם כולו, הדרישה לציירים דיגיטליים גדולה היות ומעצבים גרפיים משתמשים בציירים לכל מטרה וגם לקונפסט עיצובי – מיתוגי, הציור היה מעולם מסקרן ומי שידע לצייר תמיד נחשב לתגלית, אז גם אם אתם לא מוכשרים ולא יודעים לצייר ממש ברמה גבוהה או לא יודעים בכלל לצייר אז המחשבים והטכנולוגיה שהתפתחה מאפשרת לכל אחד לצייר לכל כיוון על ידי כלים מקצועיים בתוכנות הגרפיקה במחשב, כן, כן גם כאלה שאין להם כישרון באיור בכלל יכולים להפוך להיות ציירים מקצועיים. התוכנות הגרפיות הם קלות מאוד לשימוש בציור דיגיטלי ובתוכנות יש אין ספור כלים שיכולים לעשות לכם חיים קלים מאוד לכל ציור שרק תרצו לצייר.

קורס ציור דיגיטלי

 

האם לומדים במסלולי לימודי עיצוב גרפי ציור דיגיטלי? האם מעצבים גרפיים הם גם ציירים?

מעצבים גרפיים או גרפיקאים הם לא ציירים, במסלולי לימודי עיצוב גרפי לומדים כיצד לקשר בין אלמנטים ולבנות עיצובים גרפיים בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, נושאי הציור הדיגיטליים נלמדים באופן בסיסי מאוד ואך ורק  למטרות עיסקיות. לרוב מעצבים גרפיים עובדים בשיתופי פעולה עם בוגרי לימודי ציור דיגיטלי למטרות עסקיות או להעשרה של גרפיקה לפי דרישה של לקוחות. בשנים האחרונות אנו רואים שימוש בציורים דיגיטליים הן  בלוגואים עסקיים וגם בשימוש בדמויות מצוירות בגרפיקה דיגיטלית. בפייסבוק יש אין ספור קבוצות שנפתחו כדי לתת מענה למעצבים גרפיים והדרישה לציירים גבוהה ביותר. השיתוף הפעולה מתבטא במיוחד באיורי ספרים, אנימציות בהם יש איורים דיגיטליים או בפרסומות ועיצובי אתרי אינטרנט.

איך מציירים במחשב? מה זה בכלל תוכנת ILLUSTRATOR

חברת אדובי הנה החברה המובילה בתחומה במתן פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים ולציירים, התוכנות בהם ישתמשו ציירים יהיו הפוטושופ ואילוסטרייטור, ציור וקטורי נעשה בתוכנת האילוסטרייטור וציור גרפיקה וקטורית מוערכת מאוד ושימושית מאוד בעולם העיצוב הגרפי והאנימציה דיגיטלית, ציורים שהם נעשו בתוכנת הפוטושופ לא נוחים לעבודה במיוחד שצריכים לשנות דמויות או גרפיקות מצוירות. תוכנת האילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מספר אחת בתחום וברשותה כלים רבים שנותנים פתרונות דיגיטליים ללומדים ציור דיגיטלי. בגלל שתוכנת האילוסטרייטור היא קלה לעבודה יש אין ספור כלים שיכולים לתת לכם פתרונות דיגיטליים.

כלים פופולרים בתוכנת האילוסטרייטור

בתוכנה כלים רבים לעבודה בציור דיגיטליים, אי אפשר להצביע כל כלי אחד בלבד שעושה את כל העבודה, יש כלים להכנת הסקיצה הראשונית ולאחר מכן הציור עובד עיבודים שונים כגון הצללות גרפיות, מתן נפח ועומק לכל ציור עם כלי עבודה אחרים, כלי העבודה הם נוחים מאוד לשימוש ואין ספק ברגע שאתם נרשמים למסלול לימוד של קורס ציור דיגיטלי אתם תצטרכו לתרגל את החומר הלימודי אין ספור פעמים כדי לעבוד בצורה נכונה, כולנו יודעים שתרגול הוא הסוד בתוכנות הגרפיות ובמיוחד במסלול לימודי ציור במחשב או לא במחשב, בגלל שיש כיום בשוק הציור אין ספור סגנונות איור דיגיטלי או איור רגיל תצטרכו לתרגל את כל הסגנונות כדי לראות לאיזה סגנון אתם יכולים להתחבר יותר ולאיזה סגנון פחות.

 

מה קורה אם אני לא יודע איך לצייר? איך ללמוד לצייר במחשב?

אם אתם אוהבים את התחום הזה מאוד ואתם מרגישים שאין לכם מספיק את הכישרון לכך תוכלו עדיין ללמוד לצייר במחשב גם אם לא נולדתם עם הכישרון הזה, במסגרת לימודי ציור דיגיטלי תוכלו ללמוד את כל הטכניקות שיאפשרו לכם לצייר בצורה חופשית, בלימודים תחילה תלמדו איך לצייר על תמונה ולהעתיק ממנה כל מיני פרמטרים, לאחר שאתם כבר אלופים בכל סגנונות הציור והעתקתם אין ספור ציורים תוכלו להתחיל לצייר בעצמכם, כישרון בציור הוא לא משהו שבא ברגע אחד, כמו כל דבר בחיים כדי להיות מומחים בנושא מסוים התרגול הוא הסוד, ברגע שתראו שאתם מצליחים לעבוד בצורה נקייה וקווי העבודה שלכם הם נקיים ומתעגלים בצורה יפה תוכלו לפתח את יכולות הציור שלכם לסגנונות איור משלכם, סגנון האיור הוא לא משהו שבא ברגע אחד, לכל אחד יש את הסגנון איור שאותו הוא אוהב יותר או אוהב פחות.

באדיבות מכללת סולו לימודי קורס ציור דיגיטלי בתוכנת האילוסטרייטור למתחילים ולמתקדמים.

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016