5 טיפים לכתיבה שיווקית באינסטרגם 

הסטטיסטיקות מדברות בעד עצמן וכיום יותר מתמיד המדיות החברתיות בהחלט יכולות להעלות את רף המכירות בעסק או בארגון שלכם לבלתי היכר. איך עושים את זה נכון? מסתמן כי תשעים אחוז מהצרכנים בסופו של דבר יחפשו את המענה גם אצלכם באתר, בבלוג ואפילו במדיה החברתית ובאינסטגרם.

אז איך עושים את זה נכון ומה כדאי לדעת על כתיבת תוכן ייעודית לאינסטגרם והעלאת פוסטים לרשתות חברתיות? באמצעות 5 הטיפים הנ"ל תוכלו גם אתם להגדיל את החשיפה ואת רף המכירות שלכם לבלתי היכר. 

טיפ מס' 1 כשכותבים מהלב יש לזה יותר כוח 

כדי שמישהו יתחבר למותג שלכם אתם חייבים להעביר מסר אמין ולעיתים גם מרגש ולכן, אם אתם תתחברו למה שאתם כותבים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יהפכו במהרה ללקוחות שבוחרים בכם או יותר נכון במוצר שלכם.

טיפ מס' 2 דעו את קהל היעד שלכם 

כמו בכל מוצר או שירות, חשוב ביותר לדעת את קהל היעד ולמה? כי אם לא יודעים את קהל היעד לא יודעים מה הוא צריך ובסופו של דבר גם לא יודעים מה הפתרון שאפשר להעניק לו. לכן, בשלב הראשוני התחילו מהבנת קהל היעד ולאחר מכן התקדמו לחיפוש אחר שירותי כתיבת תוכן.

טיפ מס' 3 הבינו את הבעיה כדי לתת את הפתרון היעיל 

עכשיו כאשר יודעים את קהל היעד, אפשר בהחלט לעבור ולנסות את עומקה של הבעיה ומיד לאחר מכן לחפש כמה אפשרויות לפתרון שיכול בהחלט לשנות את התמונה.

טיפ מס' 4 עיקרון ההוכחה – עד כמה המידע שאתם אומרים בר סימוכין? 

עיקרון ההוכחה הינו העיקרון הבא שעליו אתם צריכים לחשבון והוא למעשה דורש מכם להיצמד למחקרים שהיו ומוכיחים כי הפתרון שלכם אכן יעיל ולסיום הדברים, טיפ מס' 5 זו התמונה שלא לחינם אומרים שהיא אכן שווה אלף מילים!

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016