איך נזהה גרפיקאי טוב לעסק שלנו?

זוהי בהחלט שאלה טובה לשאול כשאתם בחיפוש אחר סטודיו לגרפיקה בעבור קידום או מיתוג העסק שלכם. אם אתם לא שייכים לעולם הגרפיקה, מן הסתם אין לכם את הידע הדרוש בכדי לעשות עבודות גרפיקה מורכבות בעבור העסק שלכם. אך אם אין לכם את הידע, איך תדעו לזהות גרפיקאי בעל ידע? 

תוהים על גרפיקאי? כך תזהו גרפיקאי טוב

מה יש לו להציע?

בזמן שאתם מחפשים גרפיקאי אמין שיוכל לבצע עבורכם את העבודה, תרצו להסתכל על תיק העבודות של אותם גרפיקאים עליהם אתם מסתכלים. אם אין להם תיק עבודות זוהי עשויה להיות נורה אדומה עבורכם. ומצד שני, אם תראו תיק עבודות שאהבתם תוכלו לעבור לשלב הבא.

מקצועי ואדיב

כבר בשיחת ההיכרות תוכלו להרגיש האם מדובר בגרפיקאי מקצועי, בעל ותק במקצוע, בעיקר מול עסקים ויודע כיצד למכור את התוצר שלו בצורה הנכונה. השירות אותו אתם מצפים לקבל מגרפיקאי טוב בא לידי ביטוי ביחס, בליווי ובהיכרות עמכם ועם פועלכם. לאחר מכן יצור ויתאים את המיתוג לפי האופי הייחודי של העסק שלכם.

מה אומרים עליו?

גרפיקאי טוב הוא גרפיקאי שעושה טוב. לכן, אם שמתם עין על גרפיקאי מסוים, בדקו מה אומרים עליו. בימינו זה לא כל כך קשה, מהי חוות הדעת של לקוחות קודמים ומהי ההתרשמות הכוללת מהעשייה שלו יכולות לתת לכם אינדיקציה לטיב העשייה שלו, היחס שלו והמסירות שלו.
אחרי הכל – הלוגו הוא הפנים של העסק וחשוב לפנות למעצב לוגו מקצועי שיעניק לכם את התוצר הטוב ביותר!

בשורה התחתונה,

חמישים אחוז ממציאת גרפיקאי טוב הם הנראות הכוללת של העבודות שלו ואיך הוא מציג אותן. החמישים הנותרים הם הדרך בה הוא נוהג, היחס אותו הוא מעניק ללקוחות וכיצד הוא מצליח להבין בדיוק מה הם רוצים, מהיכרות איתם ועם העסק שלהם ועריכת המחקרים הנכונים בעבורם.
מוזמנים לפנות אל טלי סיני סטודיו לעיצוב גרפי ולקבל שירות מקצועי:
https://www.talisinay.com/

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016