איך עולם הסייבר מושפע מהקורונה?

אם אתם רוצים להיות חלק ממעצמת הסייבר שהולכת ונרקמת כאן בארץ, עכשיו זה הזמן להצרף. המומנטום כרגע הוא גדול מאוד בגלל תקופת הקורונה והמהפך שקרה בעולם הסייבר בתקופה הזו. 

אז מה בעצם קרה בקורונה ואיך זה השפיע על הסייבר? אז כפי שאתם בוודאי יודעים בקורונה אנשים מיעטו לצאת מהבית ולמעשה החיים התנהלו בעולם הדיגיטלי. קניות לבית, רהיטים, מוצרים, הכול בהזמנה אונליין עם שליח עטוף לבנים מכף רגל ועד ראש.

התעבורה ברשת זינקה כלפי מעלה במאות אחוזים בכל המדינות. גם בפן העסקי חברות עברו לעבוד בדיגיטל על כל המשתמע בכך. ניתן לומר שהקורונה נתנה תנופה אדירה למה שכבר קודם היה מפלצת – הדיגיטל והאינטרנט.

מה שקורה כתוצאה מזה זה שהמון מידע חשוף להאקרים שגם החלו לחגוג בתקופה הזו. 

אז הנה זה בפירוט. איך עולם הסייבר הושפע מהקורונה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עולם הסייבר והקורונה:

עולם הסייבר התפתח מאוד בתקופת הקורונה משום שהכמויות של המידע שעברו לדיגיטל היו עצומות. אנשים השתמשו בזום, האקרים ניצלו את זה וניסו לחדור לישיבות זום רגישות.
משרות שונות בתחום כגון חוקר סייבר נהיו מבוקשות מאוד!

מעניין לציין שלאו דווקא מומחי מחשבים הצליחו לפרוץ, אנשים גילו כל מיני טכניקות כדי להאזין למידע שהם לא אמורים לשמוע וכדומה. 

החברות נדרשו יותר מאי פעם להגן על המידע שלהם ושל הלקוחות שלהם והעדר ניסיון מקצועי מספק בתחום הסייבר היה בעייתי מאוד עבור אותם חברות.

זו הסיבה שאנשים עם ניסיון בסייבר, מרוויחים הון בגלל שאין הרבה כמוהם.

לכן, אם אתם רוצים להיכנס לתחום הסייבר ולהנות ממשכורות גבוהות ועבודה מתגלמת, זה הזמן. אם אתם מוכשרים לזה? אז לגמרי צריכים אתכם שם.
כל חברה לגיוס בסייבר תדע לנווט אתכם למשרת הסייבר המתאימה לכם!

Big Media Blog - על שיווק באינטרנט © 2016